“Dönmemi istedi, geldim ama sokakta başka erkekle gördüm”

banner37

Lefkoşa’da boşandığı ancak yeniden barıştığı eşini bir başka erkekle görünce sokakta darp eden zanlı Radık Urazembetov, yargılanmak üzere cezaevine gönderildi

banner87
“Dönmemi istedi, geldim ama  sokakta başka erkekle gördüm”
banner90
banner99

Emine UYSAL ÇALUDA

   Lefkoşa’da boşandığı ancak yeni barıştığı eşini bir başka erkekle görerek, sokakta darp eden zanlı Radık Urazembetov, yargılanmak üzere cezaevine gönderildi.

   Mahkemede yeminli şahadet veren Urazembetov, “Boşanmıştık. Dönmemi istedi, geldim ama sokakta başka erkekle gördüm. Sadece kollarından çektim. Yargılanmaktan kaçmayacağım” dedi. 

   “Darp” suçlamasıyla tutuklanan zanlı, dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

   Yargıç Temay Sağer’in huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına Savcı Behrat Mavioğlu, tanık olarak Kadına Karşı Şiddete Müdahale Şubesi’nde görev yapan polis memuru Murat Plevne’yi dinletti.      

   Mahkemede yeminli şahadet veren Plevne, 18.11.2019 tarihinde saat 12.00 raddelerinde Lefkoşa’da, zanlının eski eşi R.T.’nin erkeklerle görüştüğü gerekçesi ile her iki eli ile bileklerinden tutup çekerek darp ettiğini belirtti.

   Polis memuru Murat Plevne, zanlının mahkeme emriyle tutuklandığını ve tahkikatın tamamlandığını belirterek, turist statüsündeki zanlının davalarında hazır bulunması için tutuklu yargılanmasını talep etti.

   Yargıç Temay Sağer, zanlının 15 günü aşmamak üzere cezaevinde hükümsüz tutuklu kalmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 09:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108