Elebaşı katil zanlısı Pakistan'a kaçtı

banner37

banner87
Elebaşı katil zanlısı Pakistan'a kaçtı
banner90
banner8

Gesfi Döviz Bürosu’nun sahibi Gökhan Naim’in öldürülmesi olayının planlayıcısı ve Naim’den çalınan paraları alan şahıs olarak aranan Zahid Masood, Pakistan'a kaçtı.

Güney Kıbrıs'taki resmi kaynaklardan elde edinilen bilgiye göre Gesfi Döviz Bürosu’nun sahibi Gökhan Naim’in öldürülmesi olayının planlayıcısı ve Naim’den çalınan paraları alan şahıs olarak aranan Zahid Masood'un Pakistan'a kaçtığı iddiası doğrulandı.

Geçtiğimiz günlerde, Rum polisi tarafından güneydeki evine gerçekleştirilen operasyonda, polisten kaçmak isterken üçüncü kattan atlayarak ağır yaralandığı ve hastanede yoğun bakımda olduğunu ısrar ederken, Rum basınında önceki gün yer alan haberlerde, Rum Hükümet Sözcüsü Prodomos Prodromu’nun böyle bir olaydan haberdar olmadıklarını açıklamıştı. KIBRIS Gazetesi’in güvenilir kaynaklardan aldığı bilgiye göre, Zahid Masood'un Güney Kıbrıs’ta bir hastanede yoğun bakımda ve ailesi ile bazı yakınları da hastanede Masood’un sağlık durumunu yakından takip ettikleri bilgisine ulaşılmıştı.

Güney Kıbrıs'taki resmi kaynaklardan edinilen bilgide Zahid Masood'un Pakistan'a kaçtığı doğrulandı ancak Ambulans uçak ile Pakistan'a kaçırıldı iddiası henüz doğrulanmadı.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75