Elimde metal değil, sopa vardı

banner37

Bir markette, sıra yüzünden çıkan kavgada, Ahmet Bahceci, tasarrufundaki bıçakla, Murat Akın’ı yaraladı. Mahkemenin 2 gün tutukluluk verdiği Bahceci, kendini savundu:

banner87
Elimde metal değil, sopa vardı
banner99
banner90

Emine UYSAL ÇALUDA

Lefkoşa’da, bir markette, sıra kavgası yaralamayla sonuçlandı. Ahmet Bahceci ile Murat Gargınsu bir taraf, Murat Akın ile Kasım Alkan diğer taraf, markette kavgaya girişti.

Kavgada Ahmet Bahceci’nin, tasarrufundaki kesici aletle, Murat Akın’ı, sağ kol üst kısmından hafif şekilde yaraladığı ileri sürüldü.

Mahkemede söz alan zanlı Ahmet Bahceci, “Ben de darp edildim. Olayda metal kullanılmadı. Elimde sopa vardı” dedi.

“Yaralama” ve “Kanunsuz bıçak taşıma” suçlamalarıyla tutuklanan zanlı Ahmet Bahceci, dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Yargıç Cenkay İnan’ın huzurunda görüşülen davada, KKTC Başsavcılığı adına savcı Aysın Bilgin, tanık olarak Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görev yapan polis memuru Aygün Karagil’i dinletti.

banner9
Mahkemede yeminli şahadet veren Karagil, 20 Kasım’da, Lefkoşa’da, saat 19.40’ta, Şehit Arif Diktepe Sokak adresindeki Okay 21 apartmanının önünde bulunan kaldırım üzerinde, Ahmet Bahceci ile Murat Gargınsu bir taraf, Murat Akın ile Kasım Alkan diğer taraf olmak üzere, markette, sıra konusunda kavga ettiklerini belirtti.

Polis memuru Aygün Karagil, kavga esnasında Bahceci’nin tasarrufundaki kesici aletle Murat Akın’ın sağ kol üst kısmından hafif şekilde yaraladığını söyledi.

Söz konusu bıçağın arandığına vurgu yapan Karagil, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının iki gün tutuklu kalmasını talep etti.

Mahkemede söz alan zanlı Ahmet Bahceci, “Ben de darp edildim. Olayda metal kullanılmadı. Elimde sopa vardı” dedi.

Yargıç Cenkay İnan, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının iki gün tutuklu kalmasına ve doktor kontrolünden geçirilmesine emir verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2018, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner109