banner6

Eroini kusup, tuvalete sakladı!

banner37

Havaalanında yakalanacağını anlayınca üzerindeki eroini yuttuğu için rahatsızlanan ve özel bir hastaneye kaldırılan Bülent Kördöl, bu kez de eroini hastanenin tuvaletinde kusarak çıkardı ve oraya sakladı. Ancak polis, saklanan eroini tuvalette bularak Kördöl’ü tutukladı.

Eroini kusup, tuvalete sakladı!
banner151 banner143

Emine UYSAL

Ercan Havaalanı’nda yakalanmamak için 4 gram ağırlığındaki “eroin” türü uyuşturucu maddeyi yutup, rahatsızlanan 23 yaşındaki Bülent Kördöl, kaldırıldığı özel hastanede gözaltına alındı.

“Kanunsuz Uyuşturucu Madde (Eroin) Tasarrufu” suçlamasıyla gözaltına alınan 23 yaşındaki Bülent Kördöl, dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Kıdemli Yargıç Tacan Reynar'ın huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına Savcı Behrat Mavioğlu, tanık olarak Polis memuru Fadıl Metin’i dinletti.

Mahkemede yeminli şahadet veren Metin, 16 Mart’ta, saat 14.00 sıralarında, Ercan Havaalanı’ndan KKTC'ye giriş yapan zanlının, tasarrufunda bulunan yaklaşık 4 gram ağırlığındaki “Eroin” türü uyuşturucu olduğuna inanılan maddeyi polis kontrolüne yakalanmamak için yuttuğunu belirtti.

Polis memuru Fadıl Metin, zanlının, rahatsızlanarak kaldırıldığı bir özel hastanede, erkeler tuvaletinde, kusarak çıkardığı maddeyi sakladığını anlattı.

Narkotik ekibinin söz konusu maddeyi erkekler tuvaletinde bularak, emare aldığını belirten Metin, zanlının gönüllü ifade vererek, suçunu kabul ettiğini kaydetti.

Metin, tahkikatın çok yönlü devam ettiğini söyleyerek, zanlının üç gün tutuklu kalmasını talep etti.

Mahkemede söz alan zanlı Bülent Kördöl, “Pişmanım. Tedavi olup, kurtulmak istiyorum” dedi.

Kıdemli Yargıç Tacan Reynar, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının üç gün tutuklu kalmasına emir verdi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2017, 10:52
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104