banner6

Eşini öldürmekten itham edilecek

banner37

Eşi Burcu Okumuş’u Gazimağusa’da bir cafe önünde defalarca bıçaklayarak öldüren Özgür Okumuş’un yargılanmasına 11 Ağustos’ta başlanıyor.

Eşini öldürmekten itham edilecek
banner151

Sedef BOŞNAK

Kıskançlık nedeniyle eşi Burcu Okumuş’u Gazimağusa’da herkesin gözünün önünde defalarca bıçaklayarak öldüren ve kendi canına da kıymak isteyen Özgür Okumuş’un yargılanmasına 11 Ağustos’ta başlanıyor.

Davanın Ağır Ceza Mahkemesi’ne havale edilebilmesi için Gazimağusa Ağır Ceza Mahkemesi’nde başlanacak davada, Özgür Okumuş, eşi Burcu Okumuş’u öldürmek ve buna bağlı suçlardan itham edilecek.

Hükümsüz tutuklu olarak bulunduğu cezaevinde geçtiğimiz hafta intihar teşebbüsünde bulunduğu için daha önceki celselere çıkamayan Özgür Okumuş, dün mahkemeye huzuruna çıktı.

Davanın dünkü celsesinde, İddia Makamı Başsavcılık adına davayı yürüten Savcı Yardımcısı Hasan Boşnak, Özgür Okumuş ve Avukatı İbrahim Demirtaş hazır bulundu.
Yargıç Gülay Süleymanoğlu, huzurundaki davayı, tarafların talebi üzerine 11 Ağustos 2017 tarihine tehir etmeyi uygun buldu ve Özgür Okumuş’un tutukluluğunun devamına emir verdi.
 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2017, 12:48
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110