Eşinin kahvesine cinsel gücü artırıcı jel koymuş

banner37

Kimlik kartlarına el koyduğu eşi tarafından kahvesine bir madde atarken yakalanan İbrahim Koska, polise ilginç bir izahatta bulundu

banner87
Eşinin kahvesine cinsel gücü artırıcı jel koymuş
banner90
banner8

Emine UYSAL ÇALUDA

Kimlik kartlarına el koyduğu eşinin kahvesine henüz bilinmeyen bir madde atarken eşi tarafından fark edilerek polise şikayet edilen İbrahim Koska, kahveye attığı maddenin cinsel gücü artırıcı jel olduğunu iddia etti.

“Ağır bir suç işlemeye teşebbüs”, “Sirkat” ve “Yasalara aykırı olarak başkasını kimlik kartından yoksun etme” suçlamalarıyla tutuklanan zanlı, dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı ve ileride yargılanmak üzere teminata bağlandı.

Yargıç Temay Sağer’in huzurunda görüşülen davada, KKTC Başsavcılığı adına Savcı İlhan Damdelen, tanık olarak Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Kadına Karşı Şiddeti Önleme Şubesi’nde görev yapan polis memuru Cennet Okur’u dinletti.

Mahkemede yeminli şahadet veren Okur, zanlı İbrahim Koska’nın 28.02.2020 tarihinde Lefkoşa’da sakin eşi E. K.’ye ait araç içerisinde ön koltuk üzerinde çanta içerisinde bulunan TC nüfus cüzdanı ve KKTC kimlik kartını sirkat edip yasalara aykırı olarak kimlik kartından mahrum ettiğini belirtti.

Polis memuru Cennet Okur, zanlının 01.03.2020 ve 02.03.2020 tarihlerinde Lefkoşa’da eşine içirip zarar vermek maksadı ile nescafe hazırlayıp, bardak içerisine meçhul bir madde attığı esnada eşi tarafından fark edildiğine vurgu yaptı.

Okur, 02.03.2020 tarihinde meçhul madde ve eşine ait kimlik kartlarının zanlının tasarrufunda bulunup emare olarak alındığını belirtti.

Polis memuru Cennet Okur, zanlının Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nden temin edilen tutuklama emri gereği tutuklandığını kaydetti.

Okur, aynı gün zanlının gönüllü bir ifade vererek, eşinin fincanına cinsel gücü artırıcı jel koyduğunu itiraf ettiğine vurgu yaptı.

Zanlının KKTC ve TC vatandaşı olup, 3 çocuk babası ve işsiz olduğunu söyleyerek, zanlının mahkemenin uygun göreceği teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Temay Sağer, yargılanıncaya değin yurtdışına çıkışının yasaklayarak, 7 bin 500 TL nakdi teminat yatırması, iki kefilin 100’er bin TL’lik şahsi kefalet senedi imzalaması, haftada bir gün polis karakoluna ispat-ı vücutta bulunması ve yeni beyan ettiği ikamet adresinden izinsiz ayrılmaması koşulu ile tutuksuz yargılanmasına karar verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75