banner6

Eski kız arkadaşının evine girip eşyalara hasar verdi

banner37

Girne’de aralarında sorun bulunan eski kız arkadaşına ait ikametgaha girip, evde bulunan bazı eşyaları hasara uğratan B.Y.(E-21) tutuklandı. 

Eski kız arkadaşının evine girip eşyalara hasar verdi
banner151 banner143

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, dün saat 02.30 sıralarında meydana gelen olayda, B.Y. ikametgah içinde bulunan bir plazma televizyonu kırdıktan sonra, evin duvarlarına reçel ve salça sürüp kirletmek suretiyle hasara uğrattı. 

Yenierenköy’de sahte davranışla kredi temini

Yenierenköy’de, parası olmadığı halde, Ozan Koray Özanıl’a ait ticari taksi ile Gazimağusa’dan, Yenierenköy’e gelip, ulaşım ücreti olan 200 TL parayı hile ile ödemeyerek sahte davranışla kredi temin eden Ü.M. (E-24) tutuklandı. 

Önceki akşam meydana gelen olay sonrasında, Ü.M dün polis tarafından tespit edildi. 
GİRNE’DE DARP 

Girne’de Kurtuluş Caddesi üzerinde T.G.(E-23) ve M.T.(E-23), arkalarından konuştuğu gerekçesi ile cadde üzerinde yürümekte olan Feza Atar’ı darp etti.

Olay sonrası adı edilenin bir dişi kırıldı, bahse konu şahıslar ise tutuklandı. 

Lefkoşa’da kasti hasar 

Lefkoşa’da Üsküdar Sokak üzerinde park halinde bulunan Umut Öykün’e ait MG 907 plakalı araç üzerine meçhul şahıs/lar tarafından muhtemelen yanıcı madde dökülüp ateşe verilmek suretiyle yakılarak kasti hasara uğratıldı. 

Bugün sabah 03.00 sıralarında meydana gelen yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Olay sonrasında söz konusu aracın motor ve ön bölümü tamamen yanarak zarara uğrarken, aynı mahalde park halinde bulunan Nazik Çakır Akcansoy’aait NV 271 plakalı araca sirayet eden yangın dolayısıyla söz konusu araç da kısmen yanarak zarar gördü. 
Olaylar hakkındaki polis soruşturmaları devam ediyor. ​

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 13:38
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104