banner6

Ev arkadaşları yemek pişirmedi diye ortalığı darmadağın etti

banner37

Girne-Karaoğlanoğlu’nda bulunan bir sitede bungalovda kalan zanlı B.T., iki ev arkadaşını darp etti, öfkesini alamayıp site içerisindeki eşyaları kırıp döküp 21 bin 833 TL’lik zarara uğrattı

Ev arkadaşları yemek pişirmedi  diye ortalığı darmadağın etti
banner99

Karaoğlanoğlu'nda kalmakta olduğu bungalovda birlikte yaşadığı iki ev arkadaşına, yemek pişirmedikleri gerekçesiyle öfkelenip, ortalığı birbirine katan ayrıca site içerisindeki eşyalara zarar veren zanlı B.T., dün mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis, zanlı B.T.’nin "Kasti Hasar ve KKTC'de İkamet izinsiz Bulunmak" suçlarından methaldar olduğunu söyledi.

Polis, zanlının, 22.12.2020 tarihinde saat 22.00 raddelerinde Girne-Karaoğlanoğlu’nda bulunan bir sitede bungalov içerisinde, yemek pişirmediği gerekçesiyle, İ.N.İ.B. ve I.H.M.’nin vücudunun muhtelif yerlerine elleri ve ayaklarıyla vurmak suretiyle ciddi şekilde darp ettiğini söyledi.

Polis, zanlının site içerisinde toplam değerleri 21 bin 833 TL olan 5 adet sokak aydınlatma lambasını, 4 farklı numaralı bungalovun giriş kapılarını, içerisindeki 1 adet çalışma sandalyesini,1 adet TV kumandasını, TV receiver'ını ve merdiven kulesinin alt kısmında bulunan çift cam PVC'den mamul pencereyi hasara uğrattıktan sonra olay yerinden ayrıldığını söyledi.

Polis, olayın bilgilerine gelmesi üzerine zanlının, alınan derdest emri gereği tutuklandığını ve yapılan muhaceret kontrolünde ülkemizde Eylül 2019 tarihinden itibaren kaçak olarak kaldığının tespit edildiğini belirtti.

Polis, zanlının gönüllü ifade verdiğini ve vermiş olduğu ifadesinin teyit ve tekzip edilmesi gerektiğini ayrıca ülkede kaçak kaldığı süre zarfında ne yaptığının araştırılacağını belirterek ilk etapta 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Alev Ulunay, zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi. (Kamalı Haber)

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104