Ev basıp, kadın kaçırdılar

banner37

Cengiz Ormancıoğlu, Osman Çiftçi ve Güngör Atik isimli arkadaşlarıyla birlikte eski kız arkadaşını kaçırmaktan tutuklandı

banner87
Ev basıp, kadın kaçırdılar
banner90
banner99

TRAFİK SIKIŞIKLIĞINDAN FAYDALANDI… Kendisinden ayrılıp, başkasıyla olduğu gerekçesiyle, A. Y.’nin erkek arkadaşının evini basan Cengiz Ormancıoğlu’nun kadını önce darp ettiğini, sonra da zorla dışarıdaki arabaya bindirdiğini ve Osman Çiftçi’nin kullandığı araçla zorla kaçırdıklarını anlatan polis, kadının trafik sıkışıklığından yararlanıp arabadan indiğini ve bir markete sığınarak polisten yardım istediğini belirtti.

Eski sevgilisini darp edip, yeni sevgilisinin evinden kaçıran Cengiz Ormancıoğlu ile suç ortakları Osman Çiftçi ve Güngör Atik dün mahkemeye çıkarıldı ve aleyhlerindeki suçlardan ileride yargılanmak üzere teminata bağlanarak serbest bırakıldı.

Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü teminat duruşmasında, Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Mert Gürtuna yeminli şahadet vererek meselenin olgularını aktardı.

Gürtuna, 24 Ekim 2019 tarihinde saat 19.30 raddelerinde Alsancak’ta üçü de Girne’de sakin olan Cengiz Ormancıoğlu, Osman Çiftçi, Güngör Atik’in Piyale Paşa Sokak Yayla Mahallesi’nde sakin Fatih Arıdağ’ın ikametgâhı içerisine izinsiz giriş yaptıklarını söyledi.

Gürtuna, Cengiz Ormancıoğlu’nun kendisinden ayrılıp başkası ile olduğu gerekçesiyle konu evde misafir olarak bulunan eski sevgilisi 39 yaşındaki A. Y.’yi önce ciddi şekilde darp ettikten sonra zorla ikametgahın önünde duran arabasının yolcu kısmına bindirip, Osman Çiftçi’ye konu arabayı sürüp kaçırmasını sağladığını söyledi.

Gürtuna, A.Y.’nin Girne Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde trafiğin yoğunluğundan dolayı aracın yavaşlaması üzerine kendisini araçtan atıp yol üzerinde bulunan bir markete sığınarak polisten yardım istediğini anlattı.

Şikâyet üzerine zanlıların aynı gün tutuklandıklarını kaydeden polis, çevredeki tüm kamera görüntülerinin emare olarak alındığını belirtti. Polis memuru, soruşturmanın tamamlandığını, zanlı Atik’in turist, diğer iki zanlının da KKTC vatandaşı olduğunu belirtip, teminata bağlanmalarını talep etti.

Yargıç Meltem Dündar, mahkemeye sunulan olgularda zanlıların yargılamadan kaçma ihtimali olduğuna dair bir iddia sunulmadığını belirterek, her zanlı için ikişer kefilin 200’er bin TL’lik kefalet senedi imzalaması şartları ile tutuksuz yargılanmalarına emir verdi.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozgun Celal
Ozgun Celal - 10 ay Önce

KIBRIS HALKI , BU CAGDISI EYLEMLERE ALISIK, DEGILDIR .!
LANET OLSUN , GETIRENE, VE YARADANA
..
SAYGILARIMLA

SIRADAKİ HABER

banner75