banner6

Evinde kokain ve Hintkeneviri bulundu

banner37

Gönyeli’de sakin N.A.Ç., “Kanunsuz Uyuşturucu Madde (Kokain ve Hintkeneviri) Tasarrufu” suçlamasıyla tutuklandı

Evinde kokain ve Hintkeneviri bulundu
banner99

Emine UYSAL ÇALUDA

Gönyeli’de Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından N.A.Ç.’nin ikametgahında yapılan aramada, yaklaşık 2,5 gram ağırlığında kokain ve yaklaşık 4 gram ağırlığında Hintkeneviri türü uyuşturucu madde ele geçirildi.

“Kanunsuz Uyuşturucu Madde (Kokain ve Hintkeneviri) Tasarrufu” suçlamasıyla tutuklanan zanlı N.A.Ç.(E-39), dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Kıdemli Yargıç Rauf Kürşad’ın huzurunda görüşülen davada, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru İbrahim Toz, olguları aktardı.

Toz, 05.11.2021 tarihinde 19.55-20.55 saatleri arasında Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görevli bir polis ekibi tarafından, Gönyeli’de sakin N.A.Ç.’nin  ikametgahında mahkeme emri ile huzurunda yapılan aramada, yaklaşık 2,5 gram ağırlığında Kokain ve yaklaşık 4 gram ağırlığında Hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındığını belirtti.

Polis memuru İbrahim Toz, zanlının gönüllü ifade verip, suçunu kabul ettiğini ancak tahkikatın devam ettiğini söyleyerek, zanlının üç gün tutuklu kalmasını talep etti.

banner134

Kıdemli Yargıç Rauf Kürşad, talebi onayladı. 

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104