“Fuhuş yaptırdığı başka kadınlar da olabilir”

banner37

Bir kadına para karşılığı fuhuş yaptırdığını kabul eden Erdal Canpolat hakkında 2 günlük tutukluluk emri alındı

banner87
“Fuhuş yaptırdığı başka kadınlar da olabilir”
banner90
banner99

Girne’de polise yapılan bir ihbar üzerine, bir kadına para karşılığı erkeklerle fuhuş yaptırdığı suçlamasıyla tutuklanan Erdal Canpolat, aleyhindeki suçlamayı kabul etti. Canpolat’ı dün mahkemeye çıkaran polis, zanlının başka kadınlara da para karşılığı fuhuş yaptırmış olabileceğini belirterek, aleyhine 2 günlük tutukluluk emri aldı.

Girne Kaza Mahkemesi’nde Ceza Davaları Yargıcı Meltem Dündar’ın huzurunda görüşülen dünkü tutukluluk duruşmasında, Girne Adli Şube’de görev yapan polis memuru Adnan Kardeşler yeminli şahadet vererek olguları aktardı.

Kardeşler, polise yapılan bir ihbar üzerine zanlı Canpolat’ın önceki gece, ‘fuhuşa teşvik’ ve ‘fuhuş yoluyla para kazanma’ suçlamalarıyla tutuklandığını belirterek, zanlının verdiği gönüllü ifadesinde, Girne’de ocak ayı içerisinde bir kadına fuhuş yaptırdığını kabul ettiğini kaydetti.

Soruşturmanın devam ettiğini, zanlının başka kadınlara da fuhuş yaptırıp yaptırmadığının araştırılacağını söyleyen Adnan Kardeşler, zanlının 2 gün süreyle tutuklu kalmasını talep etti.

Polisin talebini yerinde bulan Yargıç Meltem Dündar, zanlı hakkında 2 gün tutukluluk emri verdi.

(KAMALI HABER)

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2020, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75