Fuhuş yaptırdığını kabul etti

banner37

Girne’de iki kadını yasa dışı olarak cinsi münasebette bulunmaya teşvik edip, aracılık yaparak fuhuş yapmalarına yardımcı olan 64 yaşındaki Muradiye Alpaslan, teminata bağlandı

Fuhuş yaptırdığını kabul etti
banner90
banner99

Girne’de iki kadına fuhuş yaptırdığı tespit edilen 64 yaşındaki Muradiye Alpaslan dün yeniden Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Zanlı hakkındaki soruşturmanın tamamlandığını, işlediği suçu kabul ettiğini kaydeden polis, benzer suçtan sabıkası olduğunu belirterek, zanlının teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Meltem Dündar da, zanlının 50 bin TL şahsi kefalet imzalamasına, iki kefilin 50’er bin TL kefalet senedi imzalamasına ve teminat şartlarını yerine getiremezse davaları görülünceye kadar 20 günü aşmayacak bir süreyle cezaevine gönderilmesine emir verdi.

banner134
Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Ömer Yavuz, Girne’de bir apartman dairesinde fuhuş yaptırıldığına dair ihbar almaları üzerine operasyon düzenlediklerini ve zanlının tutuklandığını ifade etti.

Polis, yapılan soruşturmada zanlının iki kadını farklı kişiler ile yasa dışı olarak cinsi münasebette bulunmaya teşvik edip, aracılık sağlayarak fuhuş yapmalarına yardımcı olup, kazanç sağladığını tespit ettiklerini söyledi.

Yavuz, zanlının 15 Ekim’de tutuklandığını, sağlık sorunlarından dolayı önce Girne Akçiçek Hastanesi ardından Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’ne kaldırılarak, tedavi altına alındığını, doktorlarla yapılan görüşmede kalp ameliyatı olması gerektiğini öğrendiklerini belirtti.

(Kamalı Haber)

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75