Fuhuş yaptırmaktan daha önce de yakalandı

banner37

Girne’de, 64 yaşındaki kadın, iki kadını pazarlayarak fuhuş yaptırmaktan tutuklandı

Fuhuş yaptırmaktan daha önce de yakalandı
banner90
banner8

“İŞLEDİĞİ SUÇU KABUL ETTİ”… Muradiye Alpaslan isimli kadını dün mahkemeye çıkaran polis, 64 yaşındaki zanlının iki kadına bir apartman dairesinde erkeklerle para karşılığı fuhuş yaptırarak para kazandığını kabul ettiğini belirttikten sonra, Alpaslan’ın geçmişte de benzer sabıkası olduğunu açıkladı.

Girne’de iki kadına fuhuş yaptırdığı tespit edilen 64 yaşındaki Muradiye Alpaslan dün Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Ömer Yavuz, zanlının Girne’de bir apartman dairesinde fuhuş yaptırdığına dair bilgi aldıkları bilgi üzerine operasyon düzenlediklerini ve zanlının tutuklandığını ifade etti.

Polis, yapılan soruşturmada zanlının iki kadını farklı kişiler ile yasa dışı olarak cinsi münasebette bulunmaya teşvik edip, aracılık sağlayarak fuhuş yapmalarına yardımcı olup kazanç sağladığını tespit ettiklerini ifade etti.

Yavuz, zanlının 15 Ekim’de tutuklandığını, sağlık sorunlarından dolayı önce Girne Akçiçek, ardından da Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’ne kaldırılarak, tedavi altına alındığını, doktorlarla yapılan görüşmede kalp ameliyatı olması gerektiğini öğrendiklerini belirtti.

Zanlı hakkındaki soruşturmanın tamamlandığını, işlediği suçu kabul ettiğini kaydeden Yavuz, benzer suçtan sabıkası olduğunu da belirterek, teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Meltem Dündar, sanığın tüm sabıka kaydının ve sağlık raporlarının mahkemeye sunulmasına olanak tanımak amacıyla teminat duruşmasını erteledi.

Dündar, zanlının 30 Kasım 2019 tarihinde yeniden teminat için duruşmaya getirilmesine emir verdi.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
YORUMLAR
deli ozi
deli ozi - 1 yıl Önce

bir varele atıp yakalım bu cadıyı madem akıllanmaz

SIRADAKİ HABER

banner75