Gazimağusa Limanında hırsızlık!

banner37

Gazimağusa Limanında hırsızlık!
banner90
banner99

Gazimağusa Limanı içerisinde bir şahsa ait parça amaçlı olarak kullanılan aracın damına monteli yük taşıma aparatının 4 Eylül’de çalındığı, konuyla ilgili İ.T.(E-53)’nin tutuklandığı kaydedildi.

BOĞAZKÖY SAKİNİ HAYRİ KÜÇÜK YERE DÜŞMESİ SONUCU YAŞAMINI YİTİRDİ

Boğazköy’de sakin Hayri Küçük, yere düşmesinin ardından yaşamını yitirdi. Küçük 73 yaşındaydı.

banner134
Polisten verilen bilgiye göre, Boğazköy’de sakin Hayri Küçük, ikametgahının balkon kısmında yürüdüğü bir sırada dengesini kaybederek düşüp; başını mermer masaya çarpmasının ardından yaşamını yitirdi. Otopsisinde ölüm sebebinin “ kalp krizi” olduğu kaydedildi.

KUMYALIDA YAKLAŞIK 3 TON HARUP ÇALINMASIYLA İLGİLİ İKİ KİŞİ TUTUKLANDI

Kumyalı'da iki kişi, boş arazi içerisinde Mehmet Güngör’e ait 30 kg ağırlığındaki bir torba harnubu çalarken tespit edildi. Yapılan ileri sorgulamalarında, söz konusu şahısların, 04-09 Eylül arasında, bahse konu tarladan 2 bin 830 kg harnub çalarak başka bir şahsa 10 bin 754 TL karşılığında sattığı tespit edildi. Şahısların tutuklandığı, isimlerinin baş harflerinin B.A.(E-25) ve Y.C. (E-32) olduğu belirtildi.

KASTİ HASAR VE MÜLKE TECAVÜZ                              

Girne’de 2020 yılı Şubat-Ağustos arasında Lorraıne Susan O’Brain’a ait ikametgahın ana giriş kapısının kilidini değiştirmek ve izinsiz olarak ikametgah içerisine girmek gerekçesiyle M.U.(E-61) tutuklandı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75