banner6

Gece kulübü işletmecisi fuhuşa teşvikten yargılanacak

banner37

Lapta’da faaliyet gösteren Monamuor Night Club’ın işletmecisi Metin Leblebicioğlu, fuhuşa teşvik suçundan tutuklandı

Gece kulübü işletmecisi fuhuşa teşvikten yargılanacak
banner99

Ahmet VAMIK

Lapta’da faaliyet gösteren Monamuor Night Club’ın işletmecisi olan Metin Leblebicioğlu, fuhuşa teşvik suçundan tutuklandı. Konu iş yerinde konsomatris olarak çalışan iki kadın ile cinsel ilişkiye girmeleri karşılığında iki erkekten 700 TL alarak ‘fuhuşa teşvik’ suçu işlemekle suçlanan Leblebicioğlu, aleyhindeki polis soruşturmasının tamamlanması nedeniyle dün Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı ve ileride yargılanmak üzere teminata bağlanarak serbest bırakıldı.

Girne Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Mesut Mesutoğlu’nun huzurunda görüşülen teminat duruşmasında Savcı Emine Taşkın, Lapta Polis Karakolu’nda görevli polis memuru Cemal Arslan’ı tanık olarak dinletti.

Lapta’da faaliyet gösteren Monamuor Night Club’ın işletmecisi olan Metin Leblebicioğlu’nun ‘fuhuşa teşvik’ suçundan methaldar olduğunu belirten Arslan, zanlının, kulüpte konsomatris olarak çalışan A.C. isimli kadının K.A. isimli erkekle, yine konsomatris olan N.K.’nin ise M.T. isimli erkek ile 700 TL para karşılığında cinsel ilişkiye girmelerini sağladığını ifade etti. Tahkikatın tamamlandığını kaydeden Arslan, zanlının teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Mesut Mesutoğlu, zanlının yurt dışına çıkışının yasaklanıp, tüm kimlik ve seyahat belgelerine el konulmasına, en yakın polis karakoluna haftada bir kez ispat-ı vücut yapmasına, KKTC vatandaşı bir kişinin lehinde 30 bin TL’lik kefalet senedi imzalaması, kendisinin de 50 bin TL’lik şahsi kefalet senedi imzalaması ve 3 bin TL’lik nakdi teminat yatırması karşılığında yargılanıncaya kadar serbest kalmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2017, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104