banner6

Gece kulübündeki bıçaklama olayının tahkikatı bitmedi

banner37

Alayköy’de faaliyet gösteren bir gece kulübünde husumetli olduğu kişiyi bıçakla yaralayan N.C.Y.’nin Covid-19 testi pozitif çıktı, tutukluluğu 8 gün daha uzatıldı

Gece kulübündeki  bıçaklama olayının  tahkikatı bitmedi
banner151 banner143

Emine UYSAL ÇALUDA

Alayköy’de faaliyet gösteren bir gece kulübünde gerçekleşen bıçaklama olayıyla ilgili tutuklanan 23 yaşındaki N.C.Y.’nin Covid-19 testinin sonucunun pozitif çıktığı bildirildi, gıyabında görüşülen duruşmada tutukluluk süresi 8 gün daha uzatıldı.

Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Mine Ozankaya’nın huzurunda görüşülen dünkü ek tutukluluk duruşmasında KKTC Başsavcılığı adına Savcı Senem Palabıyık, polis memuru Toykan Gülerler’i dinletti.

Mahkemede yeminli şahadet veren Gülerler, 23.11.2021 tarihinde zanlının saat 01.30’da Alayköy’de faaliyet gösteren bir gece kulübünde arasında önceden husumet olan O.T.’yi elinde bulundurduğu ve henüz tespit edilemeyen kesici aletle sol koltuk altına sokup, 3 santimlik kesi oluşmasına neden olduğuna vurgu yaptı.

Gülerler, zanlının olay mahallinden kaçtığını ve 2 Aralık’ta yakalandığını ancak tahkikatın devam ettiğini belirtti.

Kamera kayıtlarının incelenmesi gerektiğini, zanlının polisten saklandığı süreçte kaldığı 4 farklı adreste soruşturma yapılacağına ve olayın planlı olup olmadığının araştırılması gerektiğini belirten Gülerler, zanlının 8 gün daha gün tutuklu kalmasını talep etti.

Yargıç Mine Ozankaya, talebi onayladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104