banner6

Gece kulübündeki bıçaklama olayının tahkikatı sürüyor

banner37

Alayköy’de faaliyet gösteren bir gece kulübünde gerçekleşen bıçaklama olayıyla ilgili tutuklanan 23 yaşındaki N.C.Y.’nin tutukluluk süresi 8 gün daha uzatıldı

Gece kulübündeki  bıçaklama olayının  tahkikatı sürüyor
banner151

Emine UYSAL ÇALUDA

Alayköy’de faaliyet gösteren bir gece kulübünde gerçekleşen bıçaklama olayıyla ilgili tutuklanan 23 yaşındaki N.C.Y.’nin tutukluluk süresi 8 gün daha uzatıldı.  

“Yaralama”, “Ciddi darp” ve “Kanunsuz bıçak taşıma” suçlamalarıyla tutuklanan zanlı, dün sabah ek tutukluluk talebiyle Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. 

Yargıç Mine Ozankaya’nın huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına Savcı Senem Palabıyık, tanık olarak polis memuru Toykan Gülerler’i dinletti.

Mahkemede yeminli şahadet veren Gülerler, 23.11.2021 tarihinde zanlının saat 01.30’da Alayköy’de faaliyet gösteren bir gece kulübünde arasında önceden husumet olan O.T.’yi elinde bulundurduğu ve henüz tespit edilemeyen kesici aletle sol koltuk altına sokup, 3 santimlik kesi oluşmasına neden olduğuna vurgu yaptı.

Gülerler, zanlının olay mahallinden kaçtığını ve 2 Aralık’ta yakalandığını ancak tahkikatın devam ettiğini belirtti.

Kamera kayıtlarının incelenmesi gerektiğini, zanlının polisten saklandığı süreçte kaldığı 4 farklı adreste soruşturma yapılacağına ve olayın planlı olup, olmadığının araştırılması gerektiğini belirten Gülerler, zanlının 8 gün daha gün tutuklu kalmasını talep etti.

Yargıç Mine Ozankaya, talebi onayladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110