Genç adamın ani ölümü çok üzdü

banner37

Çağatay Öztekin, Gazimağusa’da Sakarya Mahallesi’nde kaldığı apartman dairesinde ölü bulundu

banner87
Genç adamın ani  ölümü çok üzdü
banner90
banner8

Ahmet İLKTAÇ

Gazimağusa’da Sakarya Mahallesi’ndeki Arıbey Apartmanı’nda dairesinde tek başına kalan 32 yaşındaki Çağatay Öztekin, dün öğle saat 11.45’te dairesinin oturma odasında sırt üstü yatar vaziyette ölü olarak bulundu.

Çağatay Öztekin’in Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde gelen doktor tarafından yapılan dış muayenesinde herhangi bir darp ve cebir izine rastlanmadığı öğrenildi.

Aslen Ankaralı olan ülkemizde de eğitim gören Çağatay Öztekin’in cansız bedeni bugün otopsisinin yapılması için Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Çağatay Öztekin’in önceki gün yaşamını yitirdiği düşünülüyor.

 

İş arkadaşı buldu

Telefon aksesuarları satışı yapan bir işyerinde çalışan Çağatay Öztekin’in dün sabah işe gitmediği, telefona da cevap vermediği öğrenildi.

Bunun üzerine patronu tarafından görevlendirilen bir iş arkadaşının eve gittiğinde pencereden baktığı zaman Çağatay Öztekin’in cansız bedeniyle karşılaştığı ve durumdan hemen polisi haberdar ettiği öğrenildi.

 

Detaylı araştırma yapıldı

Gazimağusa Adli Şube ekipleri, apartman dairesine girdiğinde gencin cansız bedenini buldu. Apartmanın önünü güvenlik şeridiyle kesen polis, Olay Yeri İnceleme Uzmanları eşliğinde detaylı araştırma yaptı.

Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra gencin cansız bedeni Gazimağusa İtfaiyesi ve Sivil Savunma ekipleri tarafından daireden çıkartıldı. Öztekin’e bugün otopsi yapılacağı öğrenildi.

 

Şüpheli maddeler bulundu

Ölümü büyük üzüntü yaratan gencin kaldığı dairede dün Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri de inceleme yaptı.

Narkotik ekipleri bir miktar uyuşturucu olabileceğinden şüphe edilen maddeyi emare olarak aldı. Emare olarak alınan maddelerin uyuşturucu olup olmadıkları henüz net olmamakla birlikte kesin sonuç için analiz yapılmak üzere Devlet Kimya Laboratuvarı’na gönderileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2018, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75