banner6

Güneş’in Güney’e kaçtığı sanılıyor

banner37

Gemikonağı’nda bulunan bir kahvehanede, tasarrufunda bulundurduğu tabancayla ateş açıp, 1’i ağır 3 kişiyi çeşitli yerlerinden yaralayan zanlı Taşkın Güneş, henüz yakalanamadı

Güneş’in Güney’e kaçtığı sanılıyor
banner99

SINIR KAPILARI BİLGİLENDİRİLDİ… Güzelyurt Polis Müdürlüğü’nün kurşunlama olayıyla ilgili geniş çaplı soruşturması devam ederken, zanlı Taşkın Güneş’in Güney Kıbrıs’a kaçmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Güneş’in arandığına dair tüm sınır kapılarına da bilgilendirme yapıldı.

Güren TİLKİ

   Gemikonağı’nda bulunan bir kahvehanede, tasarrufunda bulundurduğu tabancayla ateş açıp, 1’i ağır 3 kişiyi çeşitli yerlerinden yaralayan zanlı Taşkın Güneş, henüz yakalanamadı.

   Güzelyurt Polis Müdürlüğü’nün kurşunlama olayıyla ilgili geniş çaplı soruşturması devam ederken, zanlı Taşkın Güneş’in arandığı ve görenlerin polise ihbarda bulunması çağrısı yapıldı.

   Karın bölgesinden kurşunla ağır yaralanan 41 yaşındaki İbrahim Güder’in yoğun bakımdaki tedavisinin sürdüğü ve durumunun ciddiyetini koruduğu bilgisine ulaşıldı. 

   Olayda yaralanan ve Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Behiç Kurtçebe, Yakın Doğu Hastanesi’ne sevk edilirken, Tamer Işıklar’ın ise taburcu olduğu belirtildi. 

Görgü tanıklarının ifadeleri alındı

   Gemikonağı’nda Ecevit Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir kahvehanede, 8 Kasım’da 19.30’da meydana gelen olayda görgü tanıklarının ifadeleri alındı.

   Olaya tanık olan kişiler, olayın öncesinde zanlı Taşkın Güneş ve İbrahim Güder’in tartıştığı, tartışma sırasında

Güder’in zanlıya vurduğuna yönelik ifade verdikleri bilgisine ulaşıldı.   

   Görgü tanıkları olayın, zanlı Taşkın Güneş’in arabasından tabancasını alıp, kahvehaneye dönerek İbrahim Güder’i vurduğu ve bu sırada diğer iki kişinin de yaralandığı şeklinde meydana geldiğini polise aktardı.

Güney’e mi kaçtı?

   Olay yerinden kaçan silahlı saldırgan Taşkın Güneş’in arabasıyla Güney Kıbrıs’a kaçtığı iddialar arasında yer alırken, polis zanlının arandığını duyurdu.

   Polis, Taşkın Güneş’in arandığına dair, havaalanı, limanlar ve tüm sınır kapılarına bilgi verdi.

Taşkın Güneş’in evi arandı

   Olayın faili olduğu ileri sürülen Taşkın Güneş’in bölgedeki evi, mahkemeden temin edilen arama emriyle ziyaret edildi.

   Evde yapılan aramada kanunsuz herhangi bir şeyin tespit edilmediği bilgisine ulaşıldı.

   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104