Güvenlikçiler hapse gönderildi

banner37

Türkiye’nin ünlü diyetisyenlerinden İlter Faik Kaya’yı, geçtiğimiz yıl mekana terlikle girmek istediği gerekçesiyle darp ederek burnunu kıran 5 güvenlik görevlisi 8’er ay hapse mahkum edildi

banner87
Güvenlikçiler hapse gönderildi
banner90
banner99

TERLİK İÇİN BURUN KIRMIŞLARDI… Girne’de 14 Haziran 2018 tarihinde bir eğlence mekanına terlikle girmek istediği gerekçesiyle İlter Faik Kaya’yı darp ederek burnunu kırmaktan suçlu bulunan Nurettin Beyazsaçlı, Halil Işık, Cemre Tabak, Yasin Caktu ve Göksel Kimyalar isimli 5 güvenlik görevlisi 8’er ay hapis cezasına çarptırıldı. Polis, mahkeme ve çevresinde olağanüstü güvenlik önlemi aldı.

Girne’de, 14 Haziran 2018 tarihinde, bir eğlence mekanına terlikle girmek isteyen Türkiye’nin tanınmış diyetisyenlerinden İlter Faik Kaya’yı ciddi şekilde darp edip burnunu kıran 5 güvenlik görevlisi, 8’er ay hapse mahkum edildi.

Girne Ağır Ceza Mahkemesi’nde önceki gün itham edilerek yargılanan Nurettin Beyazsaçlı, Halil Işık, Cemre Tabak, Yasin Caktu ve Göksel Kimyalar isimli güvenlik görevlileriyle ilgili karar dün açıklandı.

Polis, önceki gün olduğu gibi dün de mahkeme ve çevresinde olağanüstü güvenlik önlemi aldı.

Füsun Cemaller başkanlığında Kıdemli Yargıç Rauf Kürşad ve Yargıç Mine Ozankaya’dan oluşan Girne Ağır Ceza Mahkemesi heyetinin baktığı davanın kararını başkan Cemaller okudu.

Başkan Füsun Cemaller, sanıkların işlemiş olduğu suçun çok ciddi bir suç olduğunun altını çizerek, hiçbir gerekçenin bir kişinin vücut bütünlüğüne zarar verme sebebi olamayacağını belirtti.

Başkan Cemaller, sanıklar lehine ve aleyhine olan tüm olguları değerlendirdikten sonra, sanıkları oy birliği ile 8’er ay hapis cezasına çarptırdıklarını açıkladı.

(KAMALI HABER)

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 10:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
BOB MARLE
BOB MARLE - 4 ay Önce

AZ BİLE YEMİŞLER YABAN EŞŞEKLERİ.KENDİLERİNİ 1 ŞEY ZANNEDDİLERDİ.

SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108