banner6

Hayati tehlikesi sürüyor

banner37

Gazimağusa’da eski sevgilisi Halime Çetin’i öldürdükten sonra, av tüfeğiyle 2 el de kendine ateş ederek ağır yaralanan Hayrettin Özcömert’in tedavisi yoğun bakım servisinde devam ediyor

Hayati tehlikesi sürüyor
banner8

Ahmet İLKTAÇ

banner134

Gazimağusa’da 4 Ekim’de eski sevgilisi 45 yaşındaki Halime Çetin’i av tüfeğiyle vurarak öldüren, ardından da intihara teşebbüs eden 43 yaşındaki Hayrettin Özcömert’in sağlık durumunda az da olsa düzelme olduğu ancak hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’nde tedavisi devam eden Özcömert’in dış ortama karşı istem dışı agresif tepkileri olduğu ve bu nedenle de kendisine hafif dozda sakinleştirici verildiği öğrenildi.

Hayrettin Özcömert’in sağlık durumuyla ilgili dün akşam saat 18.00’de bilgisine başvurduğumuz Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Erol Uçaner, Hayrettin Özcömert’in hayati tehlikesinin devam ettiğini söyledi.

Uçaner, Hayrettin Özcömert’in tüp destekli nefes aldığını ve Yoğun Bakım Servisi’nde tedavisinin sürdüğünü kaydetti.  Özcömert’in dış ortama karşı istem dışı agresif tepkileri olduğunu belirten Uçaner, kişiye bu nedenle hafif derecede sakinleştirici verdiklerini bildirdi.

Dr. Erol Uçaner, Hayrettin Özcömert’in yüzündeki yaralar için gerekli pansumanın yapılmaya devam ettiğini ve periyodik bir şekilde gerekli takibinin yapıldığını açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2017, 08:37
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104