Hem sözlü, hem elle taciz

banner37

Girne’de, A. S., isimli kişi, 15 yaşındaki kız çocuğuna ‘cinsel tacizde’ bulunduğu suçlamasıyla tutuklandı

Hem sözlü, hem elle taciz
banner90
banner8

“KIZ, REHBER ÖĞRETMENİNE ANLATTI”… Zanlının önceki gün bir börekçide, 15 yaşındaki kıza, “Montunu çıkar, burası çok sıcak”, “Öp beni”, “Akşam eve gidip içki içelim” diyerek sözlü tacizde bulunduğunu, daha sonra da tuvalete giden kızın peşinden giderek elle tacizde bulunduğunu belirten polis, kızın durumu rehber öğretmenine anlattığını ve konunun polise bildirildiğini kaydetti.

Girne’de, önceki gün öğleden sonra bir börekçide, 15 yaşındaki kız çocuğuna hem sözlü hem de elle cinsel tacizde bulunmakla suçlanan A. S., isimli kişi tutuklanarak dün mahkemeye çıkarıldı.

Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü tutukluluk duruşmasında, Girne Polis Müdürlüğü Adli Şube Amirliği’nde görev yapan polis memuru Mustafa Özmüezzin yeminli şahadet vererek olguları aktardı.

Zanlının ‘Çocuğun cinsel istismarı’ suçundan methaldar olduğunu belirten Özmüezzin, zanlının önceki gün saat 15.30 sıralarında Girne’de bir börekçide 15 yaşındaki kıza, “Montunu çıkar, burası sıcak”, “Öp beni”, “Akşam eve gidip içki içelim” diyerek sözlü şekilde taciz ettikten sonra, işyerinin tuvaletine giden kızın yanına gidip zorla kalçasına ve vajinasına dokunarak cinsel tacizde bulunduğunu söyledi.

Özmüezzin, söz konusu kızın olanları rehber öğretmenine anlattığını, böylece olayın kendilerine bildirildiğini ifade ederek, zanlının gözaltına alındığını söyledi.

Alınacak ifadeler, incelenmesi gereken kamera görüntüleri olduğunu belirten tanık polis, zanlının 3 gün tutuklu kalmasını talep etti.

Yargıç Meltem Dündar, zanlının 3 gün tutuklu kalmasına karar verirken, söz alan zanlı suçlamaları kabul etmediğini söyledi.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75