İhraç işlemleri tamamlanamadı

banner37

Ülkede ikamet izinsiz kaldıkları tespit edilen Mustafa Nawaz, Awais Ali, Awais Ali Faiz ve Muhammad Haneef Khan’ın tutukluluk süresi 8 gün daha uzatıldı

banner87
İhraç işlemleri tamamlanamadı
banner99
banner90

Ahmet KARAGÖZLÜ

Girne’de 20 Haziran tarihinde yapılan asayiş ve trafik denetimlerinde, ülkede ikamet izinsiz bulundukları tespit edilen Mustafa Nawaz, Awais Ali, Awais Ali Faiz ve Muhammad Haneef Khan’ın ihraç işlemleri tamamlanamadığından dolayı tutukluluk süreleri 8 gün daha uzatıldı.

Girne Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Meltem Dündar’ın huzurunda görüşülen dünkü davada İddia Makamı adına Savcı Emine Taşkın, Girne Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görev yapan polis memuru İbrahim Varol’u tanık olarak dinletti.

banner9
Mahkemede yeminli şahadet veren Varol, 20 Haziran tarihinde yapılan asayiş ve trafik denetimlerinde, zanlıların ülkede ikamet izinsiz bulunduklarının tespit edildiğini anımsattı.

Dört zanlının da ülkelerine ihraç edilebilmeleri için gerekli yazışmaların yapıldığını belirten Varol, onay yazısının henüz gelmemesi nedeniyle zanlıların ülkeden ihraç edilemediğini söyledi.

Varol, zanlıların ihraç işlemlerinin tamamlanabilmesi için süreye ihtiyaç duyduklarını belirterek, zanlıların 8 gün daha tutuklu kalmasını talep etti.

Yargıç Meltem Dündar, zanlılar aleyhinde 8 günlük tutukluluk emri verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner109