İki kişi kefil oldu

banner37

Girne’de kafesteki köpeğe cinsel tecavüzde bulunmakla suçlanan Ahmet Gül, yargılanıncaya kadar teminatla serbest kaldı

İki kişi kefil oldu
banner90
banner99

   Girne’de bir apartmanın altındaki tel kafes içerisinde bulunan köpeğe cinsel tecavüzde bulunmakla suçlanan Ahmet Gül’ün hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı ve aleyhindeki suçlardan ileride yargılanmak üzere 5 bin TL nakdi teminat yatırması ve iki kişinin lehine 150’şer bin TL’lik kefalet senedi imzalaması karşılığında serbest bırakıldı.

   Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü teminat duruşmasında yeminli şahadet vererek talebini aktaran Girne Polis Müdürlüğü Adli Şube’de görevli polis memuru Mustafa Yanaroğlu, zanlı Ahmet Gül’ün Girne’de meydana gelen ‘Hayvanlarla cinsi münasebet’, ‘Müstehcen teşhir’ ve ‘Namus ve ahlaka aykırı harekette bulunma’ suçlarından tutuklandığını belirtti.

   Yanaroğlu, 24 Ağustos 2020 tarihinde, saat 08.00 sıralarında Girne’de bir apartmanın altında tel kafes içerisinde muhafaza edilen labrador cinsi köpeğe cinsel organını telden içeriye uzatıp, ‘Hayvanlarla cinsi münasebet’, ‘Müstehcen teşhir’ ve ‘Namus ve ahlaka aykırı harekette bulunduğunu’ söyledi.

   Zanlının aynı gün tutuklandığını, çevredeki kişilerden ifade aldıklarını belirten Yanaroğlu, zanlının daha önceden de evin içerisinde dışardaki insanların görebileceği şekilde çıplak gezdiğine dair ifade aldıklarını açıkladı.

   Zanlının köpeğe karşı yaptığı hareket esnasında yaşananlarla ilgili kamera kaydı olduğunu da kaydeden Yanaroğlu, soruşturmanın bittiğini, zanlının ülkede çalışma izniyle bulunduğunu belirterek, teminat talep etti.

   Mahkeme, iki kefilin zanlı lehine 150’şer bin TL’lik kefalet senedi imza etmesi, zanlının 5 bin TL nakdi teminat yatırması şartlarıyla tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
YORUMLAR
valkad
valkad - 5 ay Önce

Daha bu adami kibrista barindiririk..Atin kendini gitsin geldigi yerden.

Kıbrıslı
Kıbrıslı - 5 ay Önce

Bu gibileri hemen karanlık bir zindana sonra da memleketlerine ancak güzelim ülkem böyle temizlenir.

SIRADAKİ HABER

banner75