Kaçak taksiciye suçüstü

banner37

Lefkoşa’da Yakın Doğu Bulvarı üzerinde dün, kaçak taksicilik yapan şahıs, bir genci otobüs terminalinden Fuar Alanı’na 30 TL karşılığında götürdüğü esnada polise yakalandı

Kaçak taksiciye suçüstü
banner99

955 TL PARA CEZASI KESİLDİ… Lefkoşa Fuar Alanı’ndaki eyleme katılmak isteyen Nijeryalı bir genci, Lefkoşa Otobüs Terminali’nden eylem yerine 30 TL karşılığında taşıyan ve kaçak taksicilik yaparken suçüstü yakalanan şahsa polis 955 TL para cezası kesti.

Doğan SAMER

banner134
   Lefkoşa’da Yakın Doğu Bulvarı üzerinde dün, kaçak taksicilik yaptığı tespit edilen bir kişi trafik polisleri tarafından suçüstü yakalandı.

   Nijeryalı bir grup gencin eylemi nedeniyle Lefkoşa Fuar Alanı civarında tedbir amacıyla konuşlanan polis ekipleri arasında yer alan ve trafik akışını kontrol eden Lefkoşa Trafik Şube Amirliği ekibi, bir salon araç sürücüsünün “A” işletme izinsiz yolcu taşıdığını tespit etti.

   Şahsın, eyleme katılmak isteyen Nijeryalı genci Lefkoşa Otobüs Terminali’nden Lefkoşa Fuar Alanı’na 30 TL karşılığında taşıdığı öğrenildi.

   Nijeryalı genç de polise yaptığı beyanında, salon araç sürücünün kendisine taksici olduğunu söyleyip, Fuar Alanı’na 30 TL karşılığında götürebileceğini söylediğini belirtti.

   Nijeryalı gencin bu beyanının ardından suçüstü yakalanan şahıs da suçunu kabul etti. Polis, söz konusu şahsa işlemiş olduğu trafik suçundan dolayı 955 TL para cezası kesti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75