banner6

Kadın çığlık atınca, ikinci kattan atladı

banner37

Bir otelde çalışan Mahsun Çakar, başka bir otelin lojmanında kalan kadına cinsel saldırıda bulunduğu suçlamasıyla tutuklandı

Kadın çığlık atınca, ikinci kattan atladı
banner99

İKİ AYAĞI DA KIRILDI… Olay anında kadının çığlık atmasıyla 3.80 metre yükseklikten atlayan zanlı Mahsur Çakar’ın her iki ayağı da kırıldı. “Cinsel Saldırı, “Cinsel Tacizlik, “Darp” ve “Mülke Tecavüz” suçlamalarıyla tutuklanan zanlı Mahsun Çakar, dün sedye ile İskele Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı ve aleyhine 3 gün tutukluluk emri alındı.

Ayşe BULUT
 

Bir otelde çalışan zanlı Mahsun Çakar, dün sabahın erken saatlerinde, Bafra bölgesindeki bir başka otele ait lojmanda kalan bir kadına cinsel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı.

Olay anında kadının çığlık atmasıyla 3.80 metre yükseklikten atlayan zanlı Mahsur Çakar’ın her iki ayağı da kırıldı.

“Cinsel Saldırı”, “Cinsel Tacizlik”, “Darp” ve “Mülke Tecavüz” suçlamalarıyla tutuklanan zanlı Mahsun Çakar, dün öğleden sonra sedye ile İskele Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Yargıç Tutku Cantaş’ın huzurunda görüşülen davada, zanlının aleyhine üç günlük tutukluluk emri alındı.

Mahkemede yeminli şahadet veren polis memuru Cemal Soybir, 25 Ekim 2019 tarihinde saat 00.05 raddelerinde Bafra’da bir otele ait personel lojmanlarında ikamet etmekte olan zanlı Mahsun Çakar’ın bir başka otelin lojmanında kalan S. S.’nin lojman kapısını çaldığını ve kadının kapıda kimin olduğuna bakmak için kapıyı araladığı esnada zorla kapıyı ittirip izinsiz olarak zorla içeri girdiğine dikkat çekti.

Zanlının, S. S., isimli kadına cinsel içerikli sözler söyleyip, cinsel tacizde bulunduğunu kaydeden Soybir, olayda S. S.’nin korkup odadan dışarıya kaçmak istediği esnada zanlı Mahsur Çakar’ın her iki eliyle kadının kalçalarını sıkıp, cinsel saldırıda bulunduğuna vurgu yaptı.

Cemal Soybir, S. S.’nin olay anında bağırması üzerine zanlının korkarak lojmanın arka kısmındaki 3.80 cm yükseklideki balkondan atlayarak olay yerinden kaçtığını kaydetti.

Zanlı Mahsur Çakar’ın S. S.’nin şikayeti üzerine tutuklandığını belirten Soybir, “Karakola getirilen zanlı, topuklarının ağrıdığını ve şiştiğini söyledi. Biz de Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne götürdük. Muayenesinde zanlının her iki ayağının da kırık olduğu belirlendi. Zanlının ayakları alçıya alındı” dedi.

Soybir, tahkikatın çok yönlü devam ettiğini belirterek, zanlının üç gün tutuklu kalmasını talep etti.
   Yargıç Tutku Cantaş, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının üç gün tutuklu kalmasına ve polis nezaretinde Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde tedavisinin yapılmasına emir verdi.


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
zihni
zihni - 3 yıl Önce

beter ol

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104