Kadına yapmadığını bırakmadı

banner37

Falak Sheler, tartıştığı eşini önce dövdüğü, sonra zorla temizlik ilacı içirdiği, ardından da tehdit ettiği suçlamasıyla tutuklandı

banner87
Kadına yapmadığını bırakmadı
banner90
banner99

Alsancak’ta meydana gelen yaralama, darp ve şiddet tehdidi suçlarından tutuklanan Falak Sheler’in aleyhindeki suçlamalar, dudak uçuklattı.

Polisin mahkemeye aktardığı bilgilere göre, Sheler, tartıştığı eşini önce dövdü, ardından zorla temizlik ilacı içirdi, ardından da polise giderse onu öldürmekle tehdit etti. Şikayetçi olan kadın hastaneye kaldırılırken, Falak Sheler de tutuklanarak dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü tutukluluk duruşmasında, Lapta Polis Karakolu’nda görevli polis memuru Mehmet Alibaba yeminli şahadet vererek olguları aktardı.

Alibaba, zanlının 10 Ekimde Alsancak’ta meydana gelen yaralama, darp ve şiddet tehdidi suçlarından methaldar olduğunu söyledi.

Zanlının 10 Ekimde saat 14.00 sıralarında evde oldukları bir sırada tartıştığı eşinin yüzüne elleri ile vurup darp ettikten sonra ittiğini, akabinde çenesini tutarak Pax marka temizlik ilacını zorla içirip, yaralanmasına neden olduğunu belirten Alibaba, zanlının daha sonra “eğer polise gidersen seni öldürürüm” diyerek şiddet tehdidinde bulunduğunu ifade etti.

Müştekinin Girne Akçiçek Hastanesi’ne kaldırıldığını, yapılan tedavisinin ardından taburcu edildiğini kaydeden Alibaba, zanlının tutuklandığını, evinde arama yapıldığını, söz konusu temizlik ilacının emare olarak alındığını kaydederek, alınacak ifadeler olduğunu belirtti ve zanlının 3 gün tutuklu kalmasını talep etti.

Mahkeme, eşe karşı işlenen bir suç olduğunu belirterek, zanlının 3 gün süreyle tutuklu kalmasına emir verdi.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108