Kadını, yumrukladı, tekme ve tokat attı

banner37

Alayköy’de bir gece kulübünde, kendisi ile sohbeti bitirmek isteyen kulüp çalışanı Tatiana Trushkova’yı ciddi şekilde darp eden Levent Metin tutuklandı

banner87
Kadını, yumrukladı, tekme ve tokat attı
banner90
banner99

Serap ŞAHİN

Alayköy’de faaliyet gösteren bir gece kulübünde, geçtiğimiz haftalarda kendisi ile sohbeti bitirmek isteyen kulüp çalışanı Tatiana Trushkova’nın saçlarını çekip, yüzüne defalarca yumruk, tokat ve tekme atan zanlı Levent Metin, Girne’de yakalanarak tutuklandı ve dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Yargıç Özge Uğraşın’ın huzurunda görüşülen dünkü tutukluluk duruşmasında, KKTC Başsavcılığı adına Fuat Emirtaneoğlu, tanık olarak Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Kadına Karşı Şiddete Müdahale Şubesi’nde görev yapan polis memuru Cemile Özfadıl’ı dinletti.

Mahkemede yeminli şahadet veren Özfadıl, zanlı Levent Metin’in 08.09.2019 tarihinde saat 01.30 raddelerinde, Alayköy’de faaliyet gösteren Dolls Gece Kulübü içerisinde olayın yaşandığını kaydetti.

Kendisi ile sohbeti iptal etmek istediği gerekçesiyle kulüpte çalışmakta olan Tatiana Trushkova’nın saçlarını her iki eliyle çekerek yüzüne defalarca yumruk ve tokat vurarak, ayağı ile yüzüne tekme atmak suretiyle “Ciddi Darp” suçundan methaldar olduğunu aktaran Özfadıl, müşteki Tatiana Trushkova’nın aynı gün Kolan British Hospital’de müşahede altına alındığını kaydetti.

Zanlı Levent Metin’in 14.09.2019 tarihinde Girne’de tespit edilerek derdest emri gereği tutuklandığını belirten Özfadıl, mesele ile ilgili tahkikatın halen yürütülmekte olduğunu, bu nedenle zanlının bir gün tutuklu kalmasını talep etti.

Yargıç Özge Uğraşın, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının bir gün tutuklu kalmasına emir verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108