Kafatası kırığı ve beyin kanaması var

banner37

İskele’de kolej inşaat alanı içerisinde iki taraf arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü, taraflar birbirlerine saldırdı… Olayda bir kişi ağır yaralandı

Kafatası kırığı ve beyin kanaması var
banner99

İskele’de yapımı devam eden kolej inşaat alanı içerisinde, dün, iki taraf arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü, biri ağır iki kişi yaralandı. Meseleyle ilgili bir kişi yoğun bakıma kaldırılırken, üç kişi tutuklandı.

   Bu arada, C.T. (E-47), H.T, (E-21) ve F.A’nın (E-29) inşaat işçisi olduğu, ağır yaralı olan S.A’nın (E-36) ise bir işyerinde güvenlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenildi.

Birbirlerini darp ettiler

   Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgilere göre, olay, dün saat 13.30’da meydana geldi.

   C.T. ve H.T. bir taraf, F.A ve S.A. diğer taraf olmak üzere aralarında çıkan tartışma sonrası birbirlerinin vücutlarının muhtelif yerlerine elleri, ayakları ve kalıp kelepçeleri ile vurmak suretiyle birilerini darp etti.

   Olayda yaralanan F.A. ve S.A. kaldırıldıkları Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavilerinin ardından S.A.(E-36) kafatası kırığı ve beyin kanaması teşhisi ile yoğun bakım servisinde müşahede altına alınırken, F.A. ise taburcu oldu.

   Polis, soruşturma kapsamında, C.T. (E-47), H.T. (E-21) ve F.A.’yı (E-29) tutukladı.

   Polisin soruşturması devam ediyor.

banner134
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75