banner6

Kahraman'ın yurt dışına çıkışı yasaklandı

banner37

4 kişi tarafından darp edilen kardeşini kurtarmak amacıyla tasarrufundaki av tüfeğiyle havaya ateş açan Erdoğan Kahraman, yargılanıncaya kadar teminatla serbest bırakıldı

Kahraman'ın yurt dışına çıkışı yasaklandı
banner99

Ahmet VAMIK

Yiğitler köyünde geçtiğimiz hafta çıkan kavgada, kardeşi Ahmet Kahraman’ın 4 kişi tarafından darp edilmesine şahit olan ve kavgayı ayırmak amacıyla tasarrufunda bulunan av tüfeği ile havaya ateş açtığı için tutuklanan Erdoğan Kahraman, dün yeniden mahkemeye çıkarıldı.

“Kanunsuz ateşli silah ve patlayıcı madde tasarrufu” ile “Meskun mahalde ateş etmek” suçlarından methaldar olan zanlı Kahraman, dün, teminat maksatlı Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı.

Yargılanıncaya kadar yurtdışına çıkamayacak

Kıdemli Yargıç Tacan Reynar’ın huzurunda görüşülen teminat duruşmasında, KKTC Başsavcılığı adına Savcı Ayşe Kaymak Şadi, tahkikatın tamamlandığını ve zanlı Erdoğan Kahraman’ın ileride davaları görüşülünceye kadar mahkemenin uygun göreceği bir teminata bağlanmasını talep etti.

Kıdemli Yargıç Tacan Reynar, zanlı Erdoğan Kahraman’ın yargılanıncaya kadar yurtdışına çıkışının yasaklanması ve seyahat belgelerine el konulmasını emretti.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 08:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104