Karısının boğazını sıkıp, ağzına yumruk attı

banner37

Daha önce darp ile uygunsuz hal ve tavır suçlarını işleyen Mehmet Aşkın İpek, bu kez arabayı hızlı sürdüğü gerekçesiyle eşini darp etti

Karısının boğazını sıkıp, ağzına yumruk attı
banner90
banner8

Girne’de eşini darp ettiği gerekçesiyle tutuklanan Mehmet Aşkın İpek, dün Girne Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Meltem Dündar huzuruna çıkarıldı.

Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Fezile Kesat, 3 Mart’ta saat 20.00 raddelerinde Girne Salih Miroğlu Caddesi’ndeki Ene Apartmanı’ndaki ikametgahları içerisinde, arabayı hızlı sürdüğü gerekçesiyle tartıştığı eşi F.İ.’nin boğazını sıkıp, ağzına yumruk atarak ciddi şekilde darp ettiğini söyledi.

banner134
Kesat, müştekinin aynı gün doktor kontrolünden geçirildiğini, zanlının da aynı gün tutuklandığını belirtti. Kesat, zanlının 2017 yılında yine darp suçu işlediğini ancak şikayetin ileri götürülmediğini belirtti. Kesat, zanlının 2018 yılında da uygunsuz hal ve tavır suçlarını işlediğini ifade ederek TC vatandaşı, 2 çocuk babası olduğunu kaydetti. Kesat, zanlının davalarında hazır olması için teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Meltem Dündar, zanlının geçmişte benzer suç işlemesini de dikkate alarak zanlıyı 20 günü aşmayacak şekilde cezaevine gönderdi.

(Kamalı Haber)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75