Karnımı doyurmak için yaptım

banner37

Girne’de faaliyet gösteren KAR Market isimli iş yerinden 231. 85 TL değerinde muhtelif eşya sirkat ettiği esnada market çalışanları tarafından suçüstü yakalanan zanlı Theophilus Subway, aç olduğu için bu suçu işlediğini öne sürdü.

banner87
Karnımı doyurmak için yaptım
banner90
banner8

Ahmet VAMIK

Ülkemizde üniversite öğrenimi gören Nijerya uyruklu Theophilus Subway, Girne’de faaliyet gösteren KAR Market isimli iş yerinden 231. 85 TL değerinde muhtelif eşya sirkat ettiği esnada market çalışanları tarafından suçüstü yakalandı.

Girne Kaza Mahkemesi’nde teminat duruşmasına çıkarılan zanlı, mahkemeden özür diledi. Çok aç olduğunu ve parası olmadığını öne süren zanlı, “Sadece karnımı doyurmak için bir şeyler çaldım” şeklinde konuştu.

banner134
Aleyhindeki soruşturma tamamlanan zanlı, ileride yargılanmak üzere teminata bağlanarak serbest bırakıldı.

Girne Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Meltem Dündar’ın huzurunda görüşülen duruşmada Başsavcılık adına Savcı Emine Taşkın, Girne Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görevli polis memuru Mehmet Özalkın’ı tanık olarak dinletti.

Nijerya uyruklu Theophilus Subway’in 1 Kasım günü Girne’de meydana gelen “Sirkat” suçundan methaldar olduğunu belirten polis memuru Mehmet Özalkın, meseleyle ilgili soruşturmanın tamamlandığını, kamera görüntülerinden zanlının suçunun tespit edildiğini belirterek, zanlının mahkemenin uygun göreceği bir teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Meltem Dündar, zanlının yurt dışına çıkışının yasaklanıp, tüm kimlik ve seyahat belgelerine el konulması ve en yakın polis karakoluna haftada 1 kez ispat-ı vücut yapması karşılığında yargılanıncaya kadar serbest kalmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75