Kayıp Kıbrıslı Rum Natalie, ölü bulundu

banner37

Tatil için sevgilisiyle Yunan adası İkarya’ya giden ve pazartesinden beri kendisinden haber alınamayan 34 yaşındaki astrofizikçi Dr. Natalie Christopher’den kötü haber geldi

banner87
Kayıp Kıbrıslı Rum Natalie, ölü bulundu
banner8

Tatil için Kıbrıslı Rum sevgilisiyle birlikte Ege’deki Yunan adası İkarya’ya giden ve pazartesinden beri kayıp olan 34 yaşındaki Kıbrıslı Rum asıllı İngiliz vatandaşı astrofizikçi Dr. Natalie Christopher’in ölü bulunduğu haber verildi.
   Rum haber kaynakları, Yunan basınındaki haberlere dayanarak, Christopher’in cesedinin İkarya adasında, kaldıkları otelin yakınlarındaki vadide, çalışmalara katılan gönüllü bir itfaiyeci tarafından fark edildi. 
   Rum ve İngiliz basınında geniş yer bulan haberlere göre, barış aktivisti Natalie Christopher’ın cesedine DNA testi yapılacak.
   Christopher’in sevgilisi, pazartesi sabahı uyandığında kadının odada olmadığını görmesi üzerine onu aradığını, Christopher’in ise telefona yanıt vererek kendisine koşuya çıktığını ve döneceğini söylediğini bildirmişti.
   Sevgilisi,  daha sonraki aramalarına yanıt vermemesi üzerine, sevgilisinin Christopher’in kaybolduğunu polise bildirdiğini kaydetmişti.
   Christopher’in sevgilisiyle kaldığı odada, yastık, yatak ve ayna üzerinde kan lekeleri bulunmuş, sevgilisi ise Natalie Christopher’ın burnunun kanadığını ve lekelerin bundan kaynaklandığını iddia etmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108