Kazadan 4 gün sonra yakalandı

banner37

Lefkoşa’da Bedrettin Demirel Caddesi üzerinde, geçtiğimiz pazar günü bir motosikletliye çarptıktan sonra olay yerini terk eden sürücü ve kullanımındaki araç tespit edildi

Kazadan 4 gün sonra yakalandı
banner90
banner8

Doğan SAMER

Lefkoşa’da Bedrettin Demirel Caddesi üzerinde, geçtiğimiz pazar günü kural ihlali sonucu motosikletliye çarptıktan sonra olay yerini terk eden sürücü, polisten dört gün kaçabildi.

Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nde görevli Trafik Tahkikat Şube ekiplerinin başlatmış olduğu tahkikat sonucunda, kazanın ardından kayıplara karışan aracın PG 947 plakalı araç ve sürücüsünün de Ahmet Hocaoğlu olduğu tespit edildi.

Polis, kazanın ardından isim ve adres vermeden olay mahallini terk eden Hocaoğlu’na cezai işlem uyguladı.

banner134
Kaza nasıl olmuştu?

Lefkoşa’da Bedrettin Demirel Caddesi üzerinde, pazar akşamı meydana gelen trafik kazasında, Ahmet Hocaoğlu, yönetimindeki PG 947 plakalı araçla kural ihlali sonucu motosikletliye çarpmıştı ve kazanın ardından yaralı motosiklet sürücüsünü olay yerinde bırakıp kaçmıştı.

Motosiklet sürücüsü kaldırıldığı hastanede tedavi altına alınırken, polis ekipleri kayıplara karışan Ahmet Hocaoğlu’nu tespit etmek için geniş çaplı tahkikat başlatmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75