“Keşke böyle bir şey yapmasaydım”

banner37

Kendisine omuz attığı gerekçesiyle iş arkadaşı Nadir Kaverlioğlu’nu karnından bıçaklayan Erol Özer, yargılanıncaya kadar cezaevine gönderilirken, mahkemede pişmanlığını dile getirdi

banner87
“Keşke böyle bir şey yapmasaydım”
banner90
banner99

Emine UYSAL ÇALUDA

   Paketçi olarak çalıştığı işyerinde garsonluk yapan 19 yaşındaki Nadir Kaverlioğlu’nu kendisine omuz attığı gerekçesiyle sol karın boşluğundan ve kolundan bıçakla yaralayan 21 yaşındaki Erol Özer, yargılanmak üzere cezaevine gönderildi.

“Yaralama”, “Vahim zarar”, “Kanunsuz bıçak taşıma” ve “Kavga” suçlarından tutuklanan zanlı Erol Özer, dün yeniden mahkemeye çıkarıldı ve ileride yargılanmak üzere teminata bağlandı.

Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Temay Sağer’in huzurunda görüşülen dünkü tutukluluk duruşmasında, KKTC Başsavcılığı adına Savcı İbrahim Ruso, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görevli polis memuru Mustafa Sensev’i dinletti.

   Mahkemede yeminli şahadet veren Sensev, 27.12.2019 tarihinde saat 08.30 raddelerinde Lefkoşa'da bir işyeri içerisinde paketçi olarak çalışmakta olan Lefkoşa 'da sakin zanlı Erol Özer’in kendisine omuz attığı gerekçesi ile garson olarak çalışmakta olan Nadir Karavelıoğlu ile işyerinin arka tarafında bulunan Lemar Alışveriş Merkezi oto parkı içerisine gidip kavga ettiklerine vurgu yaptı.

   Polis memuru Mustafa Sensev, kavga esnasında Erol Özer’in kanunsuz olarak elinde bulundurduğu henüz tespit edilemeyen kesici ve delici bir cisim ile Nadir Karavelioğlu'nun sol ön kol arka kısmına ve sol karın bölgesine bıçak sokup yaralayarak, vahim bedensel zarara uğrattığına dikkat çekti.

   Sensev, aynı tarihte Erol Özer’in olay mahallinde tespit edilmiş olup Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nden temin edilen derdest emri ile tutuklandığını kaydetti.

   Sensev, müştekinin taburcu olduğunu belirterek, zanlının mahkemenin uygun göreceği teminata bağlanmasını talep etti.

   Mahkemede söz alan zanlı, “Keşke böyle bir şey yapmasaydım” dedi. Yargıç Temay Sağer, zanlının bir ayı aşmamak üzere cezaevinde hükümsüz tutuklu emir verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108