Kıbrıs’ta kumar oynayan Bahreyn Prensi’nin parasını çaldılar

banner37

Girne’deki bir otelin kumarhanesinde oyun oynayan Bahreyn Prensi İsmaeel Akbar’ın kazandığı parayı, alarak yurt dışına kaçan 3 şahıstan biri olan Fadi El Kori, önceki gün tespit edilerek tutuklandı

banner87
Kıbrıs’ta kumar oynayan Bahreyn Prensi’nin  parasını çaldılar
banner90
banner99

Meyil AVCAN

   Bahreyn Prensi İsmaeel Akbar’ın kumar oynamak için KKTC’ye geldiği ve Girne’de faaliyet gösteren bir otelin kumarhanesinde kazandığı paraların üç kişi tarafından çalındığı ortaya çıktı.

   Polisin büyük gizlilik içerisinde yürüttüğü soruşturma sonucunda, Bahreyn Prensi İsmaeel Akbar’ın kumardan kazandığı 189 bin 500 ABD Doları parasını kendisinden habersiz olarak alıp yurt dışına kaçan üç kişiden biri olan Fadi El Kori’nin önceki gün ülkeye giriş yapmak isterken Ercan Havalimanı’nda yakalandığı öğrenildi.

   Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Fadi El Kori bugün, tutukluluk talebiyle Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarılacak.

   Aynı kaynaklara göre, bir yandan paraları alıp kaçan diğer iki kişinin aranmasının yanı sıra, bu paraları Bahreyn Prensi’nin onayı olmadan başkasına veren kumarhane görevlilerinin kimler olduğunun tespiti için de polis yoğun çaba harcıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108