Kısa sürede bulundu

banner37

Lefkoşa Surlariçi’nde Gördane Akgöz’ün evine girerek, evde misafir olarak bulunan Yurdal Akgöz ve Bahar Akgöz’e ait çantalardan toplam 410 TL çalan hırsız yakalandı

Kısa sürede bulundu
banner90
banner8

Ceren ÖZBİL

Lefkoşa Surlariçi’nde Gördane Akgöz’ün evine giren hırsız evde misafir olarak bulunan Yurdal Akgöz’e ait çanta içinden 340 TL ve yine evde misafir olarak bulunan Bahar Akgöz’e ait çanta içerisinden de 70 TL çalan hırsız yakalandı.

Olayla ilgili tutuklanan zanlı Ahmet Akkuş dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Mahkeme Akkuş’un 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Yargıç Hale Dağlı'nın huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına Savcı Damla Güçlü tanık olarak Polis Müdürlüğü'nde Adli Şube'de görev yapan polis memuru Hamza Tarman’ı dinletti.

banner134
Soruşturma devam ediyor…

Polis memuru Hamza Tarman, Lefkoşa Surlariçi Hafız Lisani Sokak’ta dün sabah saat 00.30 ile 02.00 saatleri arasında Gördane Akgöz’e ait ikametgaha giren hırsızın evde misafir olarak bulunan Yurdal Akgöz’e ait çantadan 340 TL ve aynı evde misafir olarak bulunan Bahar Akgöz’e ait çantadan da 70 TL çaldığını anlattı.

Tarman, olayın polise bildirilmesinin ardından başlatılan soruşturmada Ahmet Akkuş’un tutuklandığını belirtti.

Soruşturmanın yeni başladığına dikkati çeken Tarman, mahkemeden zanlının 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Yargıç Hale Dağlı zanlının 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75