banner6

Kıskandı, içti, dehşet saçtı!

banner37

Alsancak’ta ayrıldığı eşinin nişanlısını görünce çılgına dönen Tamer Avcı, ortalığı birbirine kattı, küçük kızının yüzüne tokat atarak kulak zarını patlattı.

Kıskandı, içti, dehşet saçtı!
banner99

Elmas TOKAY

Uzun süre önce ayrıldığı eski eşini birçok kez rahatsız eden, zaman zaman döven ve aleyhine dava dosyalanan Tamer Avcı, geçtiğimiz akşam yine ortalığı birbirine kattı.

Alkollü olduğu belirtilen Avcı, eski eşinin nişanlısını görünce çılgına döndü ve adamla kavgaya tutuştu. Çıkan kavgayı ayırmak için araya giren kızının yüzüne tokat atarak kulak zarını patlatan Avcı, polis tarafından tutuklandı.

KKTC’de turist vizesiyle bulunan ve 20 Nisan 2017 tarihinde vizesi dolduğu için ülkede kaçak bulunan Avcı, yargıç tarafından yargılanacağı güne kadar cezaevine gönderildi.

Benzer birçok suçu olan Avcı’nın daha önce eşi ve kızını 5 kez darp ettiği ve 2016 yılında eski eşini ciddi şekilde darp ettiği gerekçesi ile aleyhinde dava dosyalandığı öğrenildi.

Mahkemeye çıkarıldı

Tamer Avcı, dün Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Ceza Davaları Yargıcı Mesut Mesutoğlu’nun huzurunda görüşülen davada, Lapta Polis Karakolu’nda görev yapan polis memuru Mustafa Güneş olguları aktardı.

banner134

Güneş, zanlı Tamer Avcı’nın “vahim zarar” suçundan methaldar olduğunu kaydetti.

Avcı’nın 13 Temmuz tarihinde, saat 22.00 sıralarında Alsancak’ta eski eşinin yaşadığı apartmanın önünde kavga çıkardığını söyleyen Güneş, zanlının, eski eşinin nişanlısını görmesi üzerine kavgaya tutuştuklarını, bu esnada kavgayı ayırmak için araya giren kızının yüzüne tokat atarak kulak zarını patlattığını kaydetti.

Güneş, zanlının aşırı alkol tesiri altında, 5 kez eşini ve kızını darp ettiğine dair poliste dosyası olduğunu, 2016 yılında yine alkollü bir esnada eski eşinin kaldığı apartmana giderek kapıyı kırıp “kasti hasar” suçu işlediğini belirtti.

Güneş, zanlının ülkede turist statüsünde olduğunu ancak vizesinin 60 günlük olup dolduğunu ifade ederek, davaları görüşülünceye kadar uygun bir teminata bağlanması talebinde bulundu.

Yargıç Mesut Mesutoğlu, zanlı aleyhindeki benzer suçlara ve ülkedeki konumuna dikkati çekerek yargılanmada hazır bulunmasını sağlamak için 45 günü geçmeyecek şekilde cezaevine gönderilmesine karar verdi.

Avcı: Türkiye’de hâlâ evliyiz

Tahkikat memurunun şahadetinin ardından Yargıç Mesut Mesutoğlu, zanlı Tamer Avcı’ya söz hakkı verdi.

Avcı, çocuğuna kavganın yaşandığı akşam kendisine hakaret ettiği gerekçesi ile vurduğunu öne sürdü.

Avcı, “Polisin dediği gibi benim eski eşim değildir, biz burada ayrıldık ama Türkiye’de halen nikâhlı eşim. Kavga da orda boşanmadığımız içindir. Herkes beni halen evli biliyor” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 08:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104