Kız meselesinden kan döküldü

banner37

Boğazköy’de ‘kız meselesi’ yüzünden çıkan tartışmada Semih Artar isimli genç, Ökkeş Demir’i iki yerinden bıçakladı

banner87
Kız meselesinden kan döküldü
banner90
banner8

Elmas TOKAY

Son günlerde artış gösteren ‘bıçakla yaralama’ olaylarına önceki akşam bir yenisi daha eklendi. Girne’ye bağlı Boğazköy’de ‘kız meselesi’ yüzünden çıkan tartışmanın sonunda kan döküldü.

Semir Artar isimli genç, tartıştığı Ökkeş Demir’i sağ böbrek arkasından ve sağ bacağından ekmek bıçağı ile yaraladı.

banner134
Hayati tehlikesi bulunmayan Demir kaldırıldığı Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, Semih Artar da dün hakkında başlatılan polis soruşturması nedeniyle Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı ve aleyhine 3 günlük tutukluluk emri alındı.

Girne Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Mesut Mesutoğlu’nun huzurunda görüşülen tutukluluk duruşmasında, iddia makamı, Girne Polis Müdürlüğü’ne bağlı Boğazköy Polis Karakolu’nda görevli polis memuru Sami Güneş’i tanık olarak dinletti. Güneş, zanlı Semih Artar’ın “yaralama” ve “kanunsuz bıçak taşımak” suçlarından methaldar olduğunu kaydetti.

Bıçak kayıp

Polis memuru Güneş, zanlının olay sırasında kullandığı ekmek bıçağının henüz bulunamadığını kaydederek, soruşturmanın devam ettiğini belirtti. Güneş, bu aşamada zanlının 3 gün daha poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Sunulan şahadeti dikkate alan Yargıç Mesut Mesutoğlu, tahkikatın devam ettiğine ve meselenin ciddiyetine dikkat çekerek, zanlının tahkikat amaçlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75