banner6

Kızlara cinsel organını gösterdi

banner37

Girne Kalesi içindeki Batık Gemi Müzesi’ni ziyarete giden iki genç kızın karşısına geçip, cinsel organını çıkardı, kendi kendini tatmin etmeye başladı

Kızlara cinsel organını gösterdi
banner99

Elmas TOKAY

Girne Kalesi’ndeki Batık Gemi Müzesi’nde önceki gün çok çirkin bir olay yaşandı. Bayram Uçar isimli 40 yaşındaki bir adam, müzeyi ziyarete giden iki genç kızın önünde cinsel organını dışarıya çıkararak kendi kendini tatmin etmeye başladı. Genç kızların şikayeti üzerine, Girne Kalesi civarında tespit edilen Bayram Uçar götürüldüğü polis karakolunda işlediği suçlarını kabul etti.

Genç kızların karşısında kendi kendini tatmin etmeye çalıştığını kabul eden Bayram Uçar, ‘müstehcen teşhir’ suçundan yargılanması için teminata bağlanmak üzere dün Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Mahkemenin bağladığı ağır teminat şartlarını yerine getiremeyen Uçar, şartları yerine getirinceye veya yargılanıncaya kadar hükümsüz tutuklu olarak Merkezi Cezaevi’ne gönderildi.

Girne Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Mesut Mesutoğlu’nun huzurunda görüşülen teminat duruşmasında, Girne Polis Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Serhat Özcü, yeminli şahadet vererek meseleyle ilgili olguları aktardı.

Özcü, Bayram Uçar isimli zanlının 21 Şubat 2017 tarihinde meydana gelen, “müstehcen teşhir” suçundan tutuklandığını kaydetti.

Zanlının tutuklandıktan sonra şubeye sevk edildiğini kaydeden Özcü, yapılan sorgusunda suçunu itiraf ettiğini belirtti. Özcü, meseleyle ilgili tahkikatın tamamlandığını ve zanlının davalarında hazır olabileceği uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

Ağır teminat şartlarını ödeyemedi

banner134

Sunulan şahadeti değerlendiren ve meselenin ciddiyetine dikkat çeken Yargıç Mesut Mesutoğlu, zanlı Bayram Uçar’ın yurt dışına çıkışının yasaklanıp en yakın polis karakoluna haftada üç kez ispat-ı vücut yapmasına karar verdi. Mesutoğlu ayrıca zanlının, 3 bin TL nakdi teminat yatırması, 50 bin TL şahsi kefalet imzalamasının yanında KKTC vatandaşı bir kişinin de 25 bin TL’lik kefalet senedi imza etmesi karşılığında yargılanıncaya kadar serbest kalmasına emir verdi.

Mahkemenin bağladığı ağır teminat şartlarını yerine getiremeyen zanlı Bayram Uçar Merkezi Cezaevi’ne gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104