banner6

Klima ve boiler çaldı

banner37

Girne’de farklı zamanlarda gerçekleşen sirkat meseleleriyle ilgili tutuklanan Ali Palabıyıklılar’ın ilçedeki faili meçhul benzer suçlarla ilgisi olup olmadığı araştırılıyor

Klima ve boiler çaldı
banner150

banner150

banner99

Ahmet VAMIK

Girne’de farklı zamanlarda gerçekleşen sirkat meseleleriyle ilgili gözaltına alınan Ali Palabıyıklılar, mahkemeye çıkarılarak hakkında 2 günlük tutukluluk emri alındı.

Girne Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Mesut Mesutoğlu’nun huzurunda görüşülen duruşmada, KKTC Başsavcılığı adına Savcı Mustafa Atakara, Girne Polis Müdürlüğü Adli Şube Amirliği’nde görev yapan polis memuru Mustafa Özmüezzin’i tanık olarak dinletti.

Zanlı Ali Palabıyıklılar’ın “Sirkat” suçundan methaldar olduğunu ifade eden Özmüezzin, Girne’de bir apartmandan 1000 TL değerinde klima ve Zeytinlik’te bir evin avlusundan 700 TL değerinde boiler (ısıtıcı kazan) sirkat ettiğinin tespit edilmesi üzerine zanlının tutuklandığını belirtti.

Halen aranmakta olan emareler ve alınması gereken ifadeler olduğunu belirten Özmüezzin, gönüllü ifade vererek suçunu kabul eden zanlının Girne’de işlenen ve halen faili meçhul olan benzer suçlarla da ilgisi olabileceğini kaydederek zanlının tutuklu kalmasını talep etti.

Yargıç Mesut Mesutoğlu, tahkikatın selameti açısından zanlının 2 gün süreyle polis nezarethanesinde tutuklu kalmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2017, 08:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104