Kokain soruşturmasında, aranan bir kişi daha var

banner37

Üzerinde 10 gram kokain bulunan Danyal Özdilaver, poliste 3 gün daha tutuklu kalacak

Kokain soruşturmasında, aranan bir kişi daha var
banner90
banner8

   Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda tasarrufunda 10 gram kokain ve kokain kalıntısı olan hassas terazi bulunan Danyal Özdilaver’in tutukluluk süresi devam eden soruşturma nedeniyle 3 gün daha uzatıldı.

   Polis, zanlının itiraf nitelikli gönüllü ifade verdiğini belirterek, meseleyle bağlantılı bir kişinin daha arandığını açıkladı.

   Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü ek tutukluluk duruşmasında Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru Murat Döşenci, yeminli şahadet vererek olguları aktardı.

   Döşenci, 8 Mayıs 2020 tarihinde, saat 16.30 sıralarında, Boğazköy’de Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından şüpheli vaziyette görülen zanlı Danyal Özdilaver’in üzerinde yapılan aramada, yaklaşık 10 gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve üzerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet hassas terazinin bulunarak emare alındığını söyledi.

   Mesele ile ilgili olarak zanlının itiraf nitelikli gönüllü ifade verdiğini ancak henüz teyit ve tekzibinin tamamlanamadığını belirten Döşenci, ayrıca bağlantısı olan bir şahsın daha arandığını kaydederek, zanlının soruşturma maksatları bakımından 3 gün daha poliste tutuklu kalmasını talep etti.

   Polisin talebini yerinde bulan mahkeme, istenen ek tutukluluk emrini verdi.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75