Köpekle cinsi münasebette bulundu

banner37

Zanlı Ahmet Gül, kafesteki labrador cinsi köpeğe cinsel organını telden içeriye uzatıp, hayvanlarla cinsi münasebet, müstehcen teşhir ve namus ile ahlaka aykırı harekette bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı

Köpekle cinsi  münasebette bulundu
banner90
banner8

   Girne’de meydana gelen bir olay, herkesi şok etti. Ahmet Gül isimli kişinin bir köpekle cinsi münasebete girdiği öne sürüldü.

   Girne’de mahkemeye çıkarılan zanlı hakkında 3 günlük tutukluluk emri alındı.

   Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Mustafa Yanaroğlu, zanlı Ahmet Gül’ün24.8.2020 tarihinde saat 08.00 sıralarında Girne’de bir apartmanın altında tel kafes içerisinde muhafaza edilen labrador cinsi köpeğe cinsel organını telden içeriye uzatıp, hayvanlarla cinsi münasebet, müstehcen teşir ve namus ve ahlaka aykırı harekette bulunduğunu söyledi.

banner134
   Polis memuru Yanaroğlu, zanlının aynı gün tutuklandığını, çevredeki kişilerden ifade aldıklarını belirtti. Yanaroğlu, zanlının daha önceden de evin içerisinde dışardaki insanların görebileceği şekilde çıplak gezdiğine dair ifade aldıklarını açıkladı.

   Yanaroğlu, zanlının köpeğe karşı yaptığı hareket esnasında yaşananlarla ilgili kamera kaydı olduğunu ifade etti. Polis, zanlı hakkında soruşturma başlatıldığını daha önceden de köpeklere karşı böyle bir suç işleyip işlemediğinin araştırılacağını belirterek, 3 gün süre istedi.

   Mahkemede söz alan zanlı ise pişman olduğunu söyledi.

   Mahkeme talebi kabul ederken, 57 yaşındaki zanlının doktor kontrolünden de geçirilmesine emir verdi.

(Kamalı Haber)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75