banner6

Kurşunlama için tabancayı teslim etti

banner37

Gazimağusa’da hukukçuların bulunduğu Themis binasının kurşunlanmasıyla ilgili polise teslim olan Ramazan Cihan’ın olayla ilgili bağlantısı bulundu

Kurşunlama için tabancayı teslim etti
banner150

banner150

banner99

Gazimağusa’da hukukçuların bulunduğu Themis binasının kurşunlanmasıyla ilgili aranan ve “suçsuzum” diyerek polise teslim olan Ramazan Cihan’ın olayla olan bağlantısı ortaya çıktı.

Ramazan Cihan’ın olayda tutuklanan diğer zanlılardan Serhat Okur’un KKTC’ye gelmesini ve Veysi Çelik’le irtibatını sağladığını belirleyen polis, ayrıca zanlı Serhat Okur’u Gazimağusa’ya götürerek, zanlı İsmet Sezener’le bağlantısını sağladığını, emare olan tabancayı da teslim eden kişi olduğunu ortaya çıkardı.

Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde teminat duruşmasına çıkarılan zanlının, 54 günü aşmayan süreliğine Merkezi Cezaevi’ne gönderilmesine emir verildi.

Meselenin tahkikatını yürüten Müfettiş Muavini Halil Seven, Zanlı Ramazan Cihan’ın olayla ilgili bağlantısını mahkemeye aktardıktan sonra zanlının verdiği gönüllü ifadede suçunu kabul ettiğini belirtti. Seven, meselenin henüz tamamlanmadığını, zanlının bu aşamada tahkikata etki etme olasılığı bulunmadığını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104