banner6

Lefkoşa'da uyuşturucu bulundurmaktan 2 kişi tutuklandı

banner37

Lefkoşa’da uyuşturucu bulundurmaktan 2 kişi tutuklandı.

Lefkoşa'da uyuşturucu bulundurmaktan 2 kişi tutuklandı
banner151

Polisten yapılan açıklamaya göre,  dün saat 17.10 sıralarında, Şehit Muharrem Çalay Sokak’ta şüpheli görülen H. M.’nin (E-23) üzerinde yapılan aramada hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan yaklaşık 2 gram ağırlığında madde bulunarak emare olarak alındı. 

H.M ve mesele ile ilgisi görülen İ. T. (E-23) tutuklandı.

Bina açma ve hırsızlık 

Karaoğlanoğlu’nda A.I.’nın (E-23), kime ait olduğu henüz tespit edilemeyen bir bina içerisinde muhafaza edilen 2 motosiklet, su arıtma filtresi, çeşitli markalardaki 253 buji ve 98 muhtelif markalarda motorlu araç parçalarını çaldığı tespit edildi.

Adı geçen kişiyi tutuklayan polisin 16-17 Kasım tarihleri arasında meydana geldiği tahmin edilen olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Asayiş ve Trafik Operasyonu

Girne Polis Müdürlüğü, sorumluluk sahasında dün gece  21.00-05.00 saatleri arasında yaptığı asayiş ve trafik operasyonunda 214 araç sürücüsü  aleyhinde çeşitli trafik suçlarından ileri işleme giderken, 4 araç sürücüsünü ise alkollü olduğundan trafikten men etti.

Operasyon kapsamında bölgedeki gece kulüpleri ve müzikli eğlence yerlerini kontrol eden ancak herhangi bir olumsuzluğa rastlamayan polis, kahvehane ve barlarda yaptığı kontrollerde yetkili makamdan izinsiz 7 işletmenin alkollü içki tasarruf edip, satışa arz ettiğini tespit etti.

Kumarhanelerde yapılan kontrollerde ise kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak toplam 15 kişi tespit edilip, aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı. 

550 aracın kontrol edildiği trafik denetimlerinde ise 214 araç sürücüsü aleyhinde çeşitli trafik suçlarından ileri işleme gidilirken, 4 araç sürücüsü alkollü olduğundan trafikten men edildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2017, 13:06
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104