banner6

Michail içeride bekleyecek

banner37

Metehan Kara Sınır Kapısı’nda ve Lapta’da kaldığı otel odasında toplamda 65 gram uyuşturucu madde ve hassas terazi bulunan Kıbrıslı Rum Athinakis Michail, yargılanıncaya değin üç ay süreyle cezaevine gönderild

Michail içeride bekleyecek
banner99

Ahmet VAMIK

Metehan Kara Sınır Kapısı’nda aracında ve Lapta’da kaldığı otel odasında toplamda 65 gram uyuşturucu madde ve hassas terazi bulunan Kıbrıslı Rum Athinakis Michail, tutuklu yargılanacak.

“Kanunsuz uyuşturucu madde ithal ve tasarrufu” suçlamasıyla tutuklanan Michail, dün sabah yeniden Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı ve yargılanıncaya kadar üç ay geçmeyecek süreyle Merkezi Cezaevi’ne gönderildi.

Kıdemli Yargıç Tacan Reynar’ın huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına savcı Atilla Enver Etkin, tanık olarak Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru Halil Dümenci’yi dinletti.

Dümenci, zanlıyla ilgili tahkikatın tamamlandığını dile getirerek, zanlının mahkemenin uygun göreceği bir teminata bağlanmasını talep etti.

Kıdemli Yargıç Tacan Reynar, zanlının KKTC vatandaşı olmadığını kaydederek, yargılanıncaya değin üç ay süreyle Merkezi Cezaevi’ne gönderilmesine karar verdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2017, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104