Misafir olduğu evde olay çıkardı

banner37

Matia William isimli zanlı, geçmişten gelen bir husumet nedeniyle tartıştığı Jonathan Mamba Ndolo’nun çene ve boğazından yaraladığı suçlamasıyla tutuklandı

Misafir olduğu evde olay çıkardı
banner90
banner8

MİSAFİR OLDUĞU EVDE OLAY ÇIKARDI… Matia William’ı mahkemeye çıkaran polis, zanlının önceki gün Girne’de misafir olarak bulunduğu evde, önceden aralarında bulunan husumet nedeniyle tartıştığı Jonathan Mamba Ndolo’nun çene ve boğazının alt kısmını kırık bira şişesi ile keserek yaraladığını belirtti. Ndolo’nun hastanede tedavi altında olduğunu, sağlık durumunun netleşmesini beklediklerini söyledi.

   Girne’de aralarında geçmişe dair husumet bulunan Matia William ile Jonathan Mamba Ndolo arasında çıkan tartışma sonucu Matia William, Jonathan Mamba Ndolo’yu çene ve boğazının alt kısmından keserek ağır şekilde yaraladı. Olayın ardından tutuklanan Matia William dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

   Girne Adli Şube’de görevli polis mahkemede verdiği şahadetinde, olayın önceki gün saat 23.30 sıralarında meydana geldiğini, zanlının misafir olarak bulunduğu bir daire içerisinde aralarında geçmişe dair husumet bulunan Jonathan Mamba Ndolo ile tartıştığını söyledi.

   Polis, çıkan tartışma sonucunda zanlının, kırık bira şişesi ile Jonathan Mamba Ndolo’yu çene ve boğazının alt kısmından keserek ağır şekilde yaraladığını belirtti.

   Olayın ardından zanlının tutuklandığını kaydeden polis, Ndolo’nun da, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığını, yapılan tedavisinin ardından cerrahi servisinde müşahede altına alındığını açıkladı.

   Polis, olayın meydana geldiği yerde başka şahıslar da olduğunu, ifadeler alacaklarını, ayrıca Ndolo’nun sağlık durumunun netleşmesi gerektiğini belirterek, zanlının 2 gün tutuklu kalmasını talep etti. Mahkeme talebi kabul etti. (KAMALI HABER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75