banner6

Motosiklet hırsızı bir ay sonra yakalandı

banner37

Lefkoşa Surlariçi bölgesinde yaklaşık bir ay önce meydana gelen motosiklet sirkatı olayının zanlısı Uğurcan Gülmez, tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı ve aleyhinde 3 günlük tutukluluk kararı alındı

Motosiklet hırsızı bir ay sonra yakalandı
banner151 banner143

Ahmet VAMIK

Lefkoşa Surlariçi bölgesinde yaklaşık bir ay önce meydana gelen sirkat olayının zanlısı Uğurcan Gülmez, tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı ve aleyhinde 3 günlük tutukluluk kararı alındı.

Lefkoşa Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Tacan Reynar’ın huzurunda görüşülen duruşmada, Başsavcılık adına Savcı Behrat Mavioğlu, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görevli Polis Memuru Necip Taşlı’yı tanık olarak dinletti.

Zanlı Uğurcan Gülmez’in “dükkan açma” ve “sirkat” suçlamalarından methaldar olduğunu ifade eden Necip Taşlı, zanlının 1 Eylül 2017 tarihinde Surlariçi bölgesinde faaliyet gösteren Ünsal Motors isimli işyerinde meydana gelen motosiklet sirkatı meselesiyle ilgili olarak tutuklandığını kaydetti.

Kamera görüntülerinden tespit edilen zanlının 1 Eylül’de Ünsal Motors isimli iş yerinden bir adet güvenlik kamerası kayıt cihazı ve Gilera marka motosiklet sirkat ettiğini ifade eden Taşlı, zanlının suçunu kabul ettiğini belirtti.

Meseleyle ilgili tahkikatın yeni başladığına ve aranan iki şahıs daha olduğuna dikkat çeken Taşlı, aranan emare ve alınması gereken tanık ifadeleri olduğunu belirterek zanlının tutuklu kalmasını talep etti.

Yargıç Tacan Reynar, tahkikatın selameti açısından zanlı Uğurcan Gülmez’in 3 gün süreyle polis nezarethanesinde tutuklu kalmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2017, 08:31
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104