Öksüz’e uyuşturucuyu veren kadın tutuklandı!

banner37

Gazimağusa’da, direksiyon başında uyuşturucu kullanan Ertuğrul Öksüz’e uyuşturucu maddeyi veren T. T. aleyhine mahkemeden tahkikat maksatlı 2 gün tutukluluk emri temin edildi

banner87
Öksüz’e uyuşturucuyu veren kadın tutuklandı!
banner90
banner99

UYUŞTURUCU İLE YAKALANDI… Tasarrufunda 600 miligram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde ile ele geçirilen T. T., dün mahkemeye çıkartılarak, aleyhinde, tahkikat maksatlı 2 gün tutukluluk emri temin edildi

Sedef BOŞNAK

Gazimağusa’da geçtiğimiz akşam, kentin en işlek caddesinde, kullandığı JR 835 plakalı aracıyla adeta terör estiren ve direksiyon başında uyuşturucu kullandığını itiraf eden genci tutuklayan polis, bu gence konu maddeyi veren T. T. isimli kadını da İskele’de tespit edip tutukladı.

Tasarrufunda 600 miligram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde ile ele geçirilen T. T., dün mahkemeye çıkartılarak, aleyhinde, tahkikat maksatlı 2 gün tutukluluk emri temin edildi.

21 yaşındaki Ertuğrul Öksüz, Salamis Yolu üzerinde, Okka Coffee önünde, kullandığı araçla karşı şeride geçip, aracıyla art arda iki araca çarptıktan sonra, bir başka aracın tavanının üzerine aracıyla uçarak, yan vaziyette durmuş ve kendisini sorgulayan polise “Direksiyon başında uyuşturucu madde kullandım!” itirafında bulunmuştu.

İskele’de yakalandı

Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde Ceza Davaları Kıdemli Yargıcı Çiğdem Güzeler huzurunda görüşülen dünkü tutukluluk duruşmasında, İddia Makamı Başsavcılık adına Savcı Yardımcısı Hüseyin Gökhan Eser, PGM’ye bağlı Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Mustafa Kavaz’ı tanık kürsüsüne çağırdı.

Tanık polis Mustafa Kavaz, 4 Kasım 2019’da, DAÜ Çemberi yakınında meydana akıl almaz kaza sonrası tutuklanan Ertuğrul Öksüz’ün kullandığı araçta, T. T. ile uyuşturucu kullandığını beyan etmesi üzerine, aranan T. T.’nin, 5 Kasım 2019’da, İskele’de, bir araçta tespit edilip tutuklandığını söyledi.

Mustafa Kavaz, zanlının kullanımındaki araçta yaptığı aramada, 600 miligram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan maddeyi bulup zapt ettiğini kaydettikten sonra, gerekli soruşturma ve araştırmayı yapabilmek için mahkemeden süre talep etti.

Kıdemli yargıç, huzurundaki şahadeti değerlendirdi ve zanlının, 2 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına izin ve emir verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatan daş
Vatan daş - 5 ay Önce

Bu kızın bir değil bin tane sabıkası var en az 5 sene içerde yatmalı ki akıllansın!!!!!!

SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108