“Ölümün benim elimden olacak”

banner37

Alsancak’ta polis çavuşu M.T.’nin bahçesine izinsiz girip, hakaretler yağdıran Serdar Bilmem, hükümsüz tutuklu olarak cezaevinde gönderildi

banner87
“Ölümün benim elimden olacak”
banner90
banner8

Meyil AVCAN

Alsancak’ta polis çavuşu M.T.’nin bahçesine izinsiz giren ve uyarıldığı için hakaretler yağdırıp, cinsel organını göstererek müstehcen teşhir suçunu işleyen, ayrıca polise “Ölümün benim elimden olacak” diyerek tehdit eden Serdar Bilmem, dün yeniden Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Mahkeme, zanlıyı hükümsüz tutuklu olarak 1 ayı aşmayacak süreyle Merkezi Cezaevi’ne gönderdi.

Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen tutukluluk duruşmasında, Lapta Polis Karakolu’nda görevli polis memuru Bayram Albayrak’ı tanık olarak dinletti.  Albayrak, zanlının “Mülke Tecavüz”, “Müstehcen Teşhir”, “İtale-i Lisan” ve “İkamet İzinsiz Kalma” suçlarından methaldar olduğunu söyledi.

Polis, zanlının 27 Haziran 2019 tarihinde saat 20.00 sıralarında Alsancak’ta Güneş Sokak üzerinde bulunan M.T. isimli şahsın avlusuna izinsiz girerek tuvaletini yaptığını, bu esnada M.T. tarafından uyarıldığını, zanlının kendisini uyaran M.T.’ye hakaretler ettiğini söyledi.

Zanlının daha sonra cinsel organını M.T. isimli şahsa göstererek müstehcen teşhir suçunu işlediğini ifade eden Albayrak, M.T.’nin zanlının avlusundan derhal çıkması yönünde ikinci kez uyarıldığını ve bu esnada da cinsel içerikli hakaretler yağdırdıktan sonra, “Ölümün benim elimden olacak” diyerek tehdit ettiğini söyledi.

Polis, zanlının şikâyet üzerine tespit edilerek tutuklandığını kaydederek, yapılan soruşturmada 27 Temmuz 2017 tarihinde 30 günlük vize ile ülkeye giren zanlının 2 Ağustos 2018’de izninin bittiğini ve söz konusu tarihten itibaren kaçak kaldığını söyledi. Zanlıyla ilgili soruşturmanın tamamlandığını belirten Albayrak, ülkede yasal bağı bulunmadığını ifade ederek teminat talep etti.

Mahkeme, zanlıyı 1 ayı aşmayacak bir süre ile cezaevine gönderdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Akyildiz
Mehmet Akyildiz - 12 ay Önce

Polis diye bin bir türlü suc okunuyor normal vatandas olsa bunlarin hicbiri olmayacak !!!! Polise güven sifir artik !!!

SIRADAKİ HABER

banner75